Gdzie lokalnie można kupić klocki LEGO w Krakowie?

Była stolica Polski uważana jest za jedno z piękniejszych miast w naszym kraju. Kraków znajduje się w południowej części Polski i jest stolicą województwa małopolskiego. Od dziesięcioleci kojarzy się przede wszystkim z imponującym Zamkiem Królewskim na Wawelu i zionącym ogniem bohaterem przekazywanej z pokolenia na pokolenie legendy. Każdego roku miasto odwiedzane jest przez miliony turystów, którzy pragną na własnej skórze przekonać się o cudownym klimacie Kazimierza i usłyszeć hejnał mariacki. To niesamowicie rozwijające się miasto ma do zaoferowania rozległą ofertę handlową. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę turystyczny potencjał.

Gdzie znajdziemy sklepy oferujące sprzedaż klocków LEGO?

Klockowo.pl

Sklep ten znajduje się przy ulicy Borkowskiej 3. Można śmiało powiedzieć, że to obowiązkowe miejsce dla każdego pasjonata duńskiego koncernu i miejsce, z którego nie sposób wyjść z pustymi rękoma. Sklep oferuje niezwykle interesujące z perspektywy kolekcjonerów zestawy klocków LEGO, ale również całe spectrum gadżetów bazujących na klockach począwszy od artykułów szkolnych, a skończywszy na klockowych brelokach, zegarach, latarkach czy pojemnikach. Klockowo.pl to zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzieć. Można tutaj znaleźć wiele niedostępnych już skarbów produkcji duńskiego koncernu.

Fabryka zabawek...

Fabryka Zabawek znajduje się przy ulicy Bronowickiej 58. Z perspektywy każdego miłośnika klocków LEGO będzie to miejsce, którego nie wolno pominąć podczas zwiedzania tego pięknego miasta. Można się w tym miejscu totalnie zatracić, oglądając regały z ogromną ilością gadżetów LEGO i pełnych zestawów z rozmaitych kategorii. Fabryka Zabawek posiada rozbudowaną ofertę skierowaną zarówno do początkujących konstruktorów, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Z całą pewnoscią warto zwrócić uwagę na świetnę ofertę dla najmłodszych Duplo Deluxe, która będzie doskonałym wprowadzeniem dla kilkulatków, rozpoczynających swoją wielką przygodę z klockami LEGO.

Suprohome

Suprohome to miejsce znajdujące się przy alei Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 49A/1. Zdecydowanie miejsce godne polecenia, bo oferujące wyjątkowe zestawy klocków LEGO, również te, których nie znajdziemy już w regularnej sprzedaży. To miejsce, które ma szansę zachwycić każdego kolekcjonera. Można się tutaj wyposażyć zarówno w pełne zestawy, jak i pojedyncze elementy.

Lokalny sklep Kimland

Przy ulicy Josepha Conrada 55b znajduje się kolejny sklep, który warto odwiedzić, będąc w Krakowie. Kimland cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród rodziców poszukujących wyjątkowych zabawek dla swoich dzieci, jak i wśród miłośników konstruowania. To prawdziwa skarbnica unikatów i miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tutaj całe mnóstwo świetnych zestawów klocków LEGO w bardzo rozsądnych cenach.

Magiczne24 - magiczny sklep

Magiczne24 znajduje się przy ulicy Ciechocińskiej 14. To bardzo dobrze wyposażony sklep z zabawkami w Krakowie, który ma szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na obszernych regałach znajdziemy bardzo zróżnicowane zestawy klocków LEGO, które mogą być obecnie trudno dostępne w popularnych sieciówkach. Sklep oferuje również świetnej jakości artykułów sportowych począwszy od rowerów dla dzieci, a na hulajnogach kończąc.

Frikolino - polecany sklep

Jednym z godnych polecenia miejsc w Krakowie jest również Frikolino, sklep znajdujący się przy ulicy Królewskiej 49. Na słowo pochwały zasługuje przede wszystkim różnorodność dostępnych produktów oraz fakt, że znajdziemy tutaj całe mnóstwo zabawek dla dzieci w każdym wieku i o różnych prefrencjach. Bez problemu namierzymy również ciekawe zestawy klocków LEGO.

Platforma dla prawdziwych miłośników klocków LEGO

Warto pamiętać o istnieniu platformy zrzeszającej prawdziwych miłośników klocków LEGO z Krakowa i nie tylko. Postawklocka.pl to największa w Polsce baza klocków, w której będziemy mogli znaleźć również zestawy z minionych dekad. Dla kolekcjonera platforma z pewnością będzie miała sporą wartość. Platforma oferuje bardzo przystępne ceny, a przede wszystkim dostęp do wymarzonych zestawów.

Kraków