UM Kraków: Heroina. Bohaterka” festiwal kobiet w ARTzonie

2 min czytania

Już po raz piąty ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida oraz Babki z Nowej Huty zapraszają na festiwal kobiet Heroina. Bohaterka”. Wydarzenie odbędzie się w terminie od 1 do 22 marca w ARTzonie na os. Górali 4.

Fot. Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie

W jasnej i przestrzennej ARTzonie odbędą się w tym czasie spotkania, warsztaty i wydarzenia skierowane do kobiet. Będą to m.in. warsztaty ceramiczne, coachingowe, jogi twarzy czy spotkania networkingowe.

Uczestniczki festiwalu będą miały okazje poćwiczyć z trenerkami fitness w ramach Maratonu Fitnessu”, który odbędzie się 7 marca. W ramach festiwalu odbędzie się także wiosenny szafing” organizowany w duchu zero waste , na którym będzie można wymienić np. ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki… ogólnie to, co zalega bezczynnie w szafach, a jeszcze mogłoby komuś czynnie posłużyć.

Program festiwalu:

  • piątek, 1 marca, godz. 17.30-19.30

Joga twarzy prowadząca Agnieszka Wyszyńska-Paluch

  • środa, 6 marca, godz. 17.00-19.00

Biżuteria ceramiczna (cz. 1) prowadząca Paulina Maciaszek

  • czwartek, 7 marca, godz. 17.00-20.30

Maraton fitness Babek z Nowej Huty
- 17.00-17.40 trening Turbo Spalanie, prowadząca Katarzyna Drobniak
- 17.45-18.40 trening obwodowy, prowadząca Katarzyna Drobniak,
- 19.00-20.30 trening kardio trening z układem choreograficznym, prowadząca Agnieszka Kucharczyk

  • piątek, 8 marca, godz. 18.00-20.00

Warsztaty coachingowe prowadząca Katarzyna Habowska

  • sobota, 9 marca, godz. 10.00-11.30

Networking dla kobiet prowadzenie Anna Olszewska

  • sobota, 9 marca, godz. 11.00-14.00

Szafing”

  • środa, 20 marca, godz. 17.00-19.00

Biżuteria ceramiczna (cz. 2) prowadząca Paulina Maciaszek

  • piątek, 22 marca, godz. 17.00-19.00

Świadome odpoczywanie prowadząca Oliwia Jakubik-Pękala

Zapisy na warsztaty: Katarzyna Szczęśniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapisy na Szafing”: Paulina Maciaszek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełny program festiwalu oraz informacje na temat warsztatów można znaleźć na stronach internetowych artzona.okn.edu.pl , okn.edu.pl lub Facebooku.

Autor: krystian