Regeneracja pompowtryskiwaczy

Pompowtryskiwacze są często uznawane za trwałe i niemal niezawodne podzespoły układu wtryskowego aut z silnikami Diesla. Względem młodszych technologicznie systemów są niestety rozwiązaniem mniej ekologicznym, przez co wiele wytwórni zrezygnowało już z produkcji nowych pompowtryskiwaczy. Warto jednak pamiętać, że są to podzespoły, które w razie potrzeby można poddać regeneracji, co znacznie wydłuża ich żywotność, przywracając niemal fabryczne parametry. Dzięki okresowym zabiegom konserwacji i regeneracji pompowtryskiwaczy możemy cieszyć się dłużej komfortem bezawaryjnej jazdy.

Trzeba przy tym zwrócić uwagę, by usługę regeneracji powierzyć sprawdzonym fachowcom, do których z pewnością zaliczyć można Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca profesjonalną pracownią regeneracji pompowtryskiwaczy, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zatrudniająca sprawdzonych fachowców. Regeneracja pompowtryskiwaczy w Bosch Service Pawlik zajmuje tylko 1-2 dni robocze, a na zregenerowane pompowtryskiwacze udzielana jest dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów. Ponadto z usługi regeneracji można skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż Bosch Service Pawlik umożliwia przesłanie wadliwych podzespołów na adres firmy, przez co usunięcie awarii staje się jeszcze mniej kłopotliwe. Zregenerowane pompowtryskiwacze wracają do właściciela w pełni sprawne i gotowe do ponownego zamontowania w aucie.

Zdarza się jednak, że stopnień uszkodzeń jest na tyle wysoki, iż sama regeneracja nie wystarczy i konieczne staje się zakupienie nowych podzespołów. Bosch Service Pawlik wychodzi naprzeciw i takim sytuacjom, oferując sprzedaż nowych pompowtryskiwaczy. Kontakt telefoniczny z pracownikami serwisu pomoże w określeniu, jaki pompowtryskiwacz należy wybrać z oferty sklepu internetowego. W czasie rozmowy należy podać numer VIN pojazdu, a specjaliści biura obsługi klienta zaproponują pompowtryskiwacze dedykowane konkretnemu modelowi samochodu.

Regeneracja pompowtryskiwacza