Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Kurs PapaSEO

Specjalista SEO Grzegorz Strzelec, coraz częściej określany również przez kolegów z branży jako PAPA SEO, posiada niezwykły charakter i determinację, którą można określić następująco: jak coś robisz, rób to na 100%. Tyczy się to również pozycjonowania SEO. Jest to osoba poważana w kręgach seowców, własną reputację zdobywał samodzielnie pracując dla znanych gigantów, w tym dla Onetu czy Discovery - właściciela stacji TVN. Charakteryzuje go metodyczne podejście do SEO w Google, które pozwala osiągnąć niesamowite efekty. Swoją wiedzę o pozycjonowaniu przekazuje na konferencjach marketingowych, udziela licznych wywiadów, jest również członkiem wielu grup SEO. Od niedawna realizuje on duży projekt, który polega na specjalistycznych stacjonarnych szkoleniach. Szkolenia organizowane były w dużych miastach na terenie całego kraju (w tym również w Krakowie). W niewielkiej zamkniętej grupie przekazywał wiedzę z dużą skrupulatnością, nauczał swojego podejścia. Wielokrotnie odwiedzał niektóre z miast, ponieważ zainteresowanie szkoleniami było bardzo duże.

Rozwój marketingu w sieci - specjalistyczny kurs PAPA SEO

Niejedne założenia i plany pokrzyżowała obecna sytuacja pandemiczna na świecie. Grzegorz Strzelec wychodząc na przeciw oczekiwaniom branży SEO zainicjował specjalistyczne kursy online o wiedzy z SEO czyli pozycjonowania w Google. Bardzo długo przygotowywał się do tematu. Rozbudował własne wideo studio, uchylał rąbka tajemnicy pokazując odcinki demo. Udostępnił także listę tematów poruszanych na szkoleniu PAPA SEO. Na tym jednak nie koniec. Autor zapowiada, że kurs ma być stale rozwijany. Przekazywana wiedza będzie kompletna, natomiast temat wiedzy w zakresie pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google maksymalnie wyczerpany.

Specjalistyczny kurs dla pozycjonerów i nie tylko - PAPA SEO autorstwa Grzegorza "PapaSEO" Strzelca. Jednorożec branży SEO, również w Krakowie

Mityczny jednorożec branży SEO

Info od autora - tekst, który czytasz, jest wyłącznie próbą uwidocznienia w wynikach naturalnych hasła "PAPASEO" jak i "PAPA SEO" oraz "jednorożec SEO". Celem artykułu nie jest ubliżanie żadnej osobie. Kurs SEO specjalisty Grzegorza Strzelca z całego serca polecam i szanuję jego pracę jako świetnego fachowca z naszej branży. Kurs o którym pisaliśmy mamy wykupiony z góry na rok. Należy jeszcze wyjaśnić czym jest zwrot jednorożec SEO. Można by powiedzieć, że tak na prawdę zwrot ten nie precyzuje nic konkretnego, nic konkretnego również nie oznacza. Jest to ogólna fraza - jednorożec natomiast (patrząc przez pryzmat mitologii) to swoisty święty grall wszystkich seowców - specjalistów działających w temacie optymalizacji stron www.

Sprawdź - https://papaseo.com/