Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Urządzenia AGD, które ułatwiają pracę w gospodarstwie domowym

Obowiązki domowe nie zawsze są przyjemnością. Wiele osób nie lubi codziennego sprzątania, bo zadania są nudne i pracochłonne. Nie mniej jednak wszyscy chcemy cieszyć się czystością pomieszczeń i świeżym zapachem umytych podłóg. Okazuje się, że z pomocą w codziennych zadaniach przychodzą nowoczesne urządzenia AGD. Producenci proponują rozwiązania, które nie tylko ułatwią, ale także przyspieszą wykonywanie obowiązków w domu.  

Odkurzacz akumulatorowy

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się odkurzacze sterowane za pomocą aplikacji. Dzięki możliwości ustawienia oprogramowania na konkretny tryb sprzątania można zaoszczędzić mnóstwo czasu i spożytkować go w inny sposób. Urządzenia te są dokładne i zbiorą wszystkie zanieczyszczenia w czasie zależnym od stopnia zabrudzenia. Sprzęt tego typu jest cichy i prosty w obsłudze. Najlepiej sprawdza się w przestronnych pomieszczeniach, bez dużej liczby zakamarków. Wysokiej jakości sprzęt AGD dostępny jest np. na: https://bestcena.pl/agd. Na stronie znajdują się urządzenia różnych marek. Każde z nich posiada szczegółowy opis, który pomaga w podjęciu decyzji zakupowej.

Myjka do szyb

Mycie szyb nie należy do najłatwiejszych zadań. Wiele osób walczy ze smugami i zaciekami. Doskonałym urządzeniem, które z pewnością ułatwi mycie szklanych powierzchni jest myjka elektryczna. Produkt jest prosty w obsłudze. W zależności od modelu, może działać bez przerwy nawet kilka godzin. Myjka posiada zamykany zbiornik na płyn i wodę, dzięki czemu nic nie rozchlapuje się podczas sprzątania. Urządzenie doskonale radzi sobie nawet z zaschniętymi zabrudzeniami. Używanie myjki do szyb znacznie przyspiesza czyszczenie okien. Urządzenie nie robi smug i bardzo dobrze ściąga wodę. Można je używać na wszystkich płaskich powierzchniach szklanych takich jak: lustra i stoły.

Zmywarka i inne roboty kuchenne

Mimo, że zmywarki pojawiły się na rynku kilka lat temu, nie wszyscy nadal z nich korzystają. Okazuje się jednak, że używając właśnie tego sprzętu można zmniejszyć koszt eksploatacji wody i zaoszczędzić czas. Najnowsze modele zmywarek świetnie radzą sobie z zaschniętym brudem i tłuszczem. Można umyć naczynia bez namaczania i to w krótkim czasie. Poza tym, warto pamiętać o innych sprzętach AGD, które widocznie ułatwiają wykonywanie obowiązków domowych. Mowa tu chociażby o robotach kuchennych, parowarach czy termomixach, które pozwalają gotować kilka produktów jednocześnie. Skraca to czas przygotowania potraw i pozwala wykorzystać chwile w inny sposób. Poza tym, bardzo często urządzenia posiadają tryb fit, który daje możliwość gotowania bez tłuszczu, co pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Nowości AGD nierzadko okazują się strzałem w dziesiątkę. Producenci starają się, by urządzenia były funkcjonalne i proste w obsłudze. Coraz więcej użytkowników oczekuje sprzętu, który będzie angażował ich w minimalnym stopniu. Dlatego konsumenci pokochali odkurzacze akumulatorowe, sterowane przez aplikację.