Uwaga! Upał (komunikat RSO)

35 lat Straży Miejskiej w Krakowie. Piknik i koncerty bez opłat

35 lat Straży Miejskiej w Krakowie. Piknik i koncerty bez opłat

FOT. Straż Miejska Kraków

Koncerty, rodzinne atrakcje i stoiska edukacyjne czekają na mieszkańców Krakowa podczas pikniku z okazji 35-lecia Straży Miejskiej Miasta Krakowa. Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia przed Nowohuckim Centrum Kultury. Udział we wszystkich atrakcjach będzie bezpłatny.

Piknik rozpocznie się o godz. 16.00. Organizatorzy przygotowali program dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Na miejscu pojawią się stoiska informacyjne oraz aktywności przeznaczone dla całych rodzin.

Część artystyczną otworzą zespoły Nowohuckiego Centrum Kultury. Później na scenie wystąpią Los Blocados, Kornelia Czerwiec oraz Magda Steczkowska. Wieczór zakończy zabawa taneczna z DJ-em.

Największym atutem wydarzenia pozostaje połączenie rodzinnego pikniku z koncertami i bezpłatnym dostępem do wszystkich atrakcji. Dla mieszkańców Krakowa będzie to okazja do poznania pracy strażników miejskich, a także do wspólnego spędzenia piątkowego popołudnia.

Organizatorzy zapowiadają, że piknik ma nie tylko uczcić jubileusz 35-lecia Straży Miejskiej Miasta Krakowa, lecz także sprzyjać integracji mieszkańców. Wydarzenie odbędzie się w plenerze przed Nowohuckim Centrum Kultury.

na podstawie: Straż Miejska Miasta Krakowa.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Straż Miejska Kraków). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji