Wynajem busa z kierowcą – dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Co zrobić, kiedy trzeba udać się gdzieś daleko, a nie ma się własnego samochodu osobowego? Zazwyczaj sprawdza się skorzystanie z usług taksówkarskich. Niestety, auta oferowane przez tych przewoźników często są za małe. Nie sprawdzą się w przypadku dalekiej podróży, gdy liczba pasażerów przekracza pięć osób. Wtedy warto spróbować czegoś innego!

Kiedy wypożyczenie busa stanowi idealne rozwiązanie?

Jedną z najlepszych okazji do wynajęcia busa z kierowcą są śluby. Ich pierwsza część odbywa się w kościele, ale wesele, na które trzeba dojechać, już nie. Nie każdy zaproszony gość jest zmotoryzowany, a gospodarzom powinno zależeć na bezstresowym dotarciu wszystkich do miejsca docelowego. Zamówienie taksówki jest rozwiązaniem droższym i niepraktycznym: wyższy koszt, mniej miejsca i dłuższy czas oczekiwania na przyjazd. Optymalnym rozwiązaniem tego problemu wydaje się wypożyczenie kilku busów 9-osobowych.

To tylko jeden z przykładów, w którym wynajem autobusu jest dobrym pomysłem. Innymi są:

  • wyjazd grupowy – np. wakacyjny lub służbowy, w tym odbiór z lotniska oraz wycieczki objazdowe;
  • organizacja dojazdu na duże wydarzenia – konferencje, koncerty muzyczne, imprezy integracyjne;
  • transport osób VIP.

Wynajem busa wraz z kierowcą powinni docenić szczególnie organizatorzy imprez masowych takich jak koncerty. Artyści, często zagraniczni, muszą zostać przetransportowani do miejsca wydarzenia wraz ze swoim sprzętem. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasażerowie dojeżdżają wypoczęci i zadowoleni – wygodne fotele, sprawna klimatyzacja i spora przestrzeń działają na długoterminową korzyść wszystkich!

Skorzystać z takiej usługi mogą również przedsiębiorcy, których firmy i zakłady produkcyjne znajdują się poza granicami miasta. Duże auta mogą posłużyć jako sposób dowozu pracowników do placówki. Doświadczeni kierowcy, poruszający się w pełni ubezpieczonymi pojazdami, zapewniają transport przewozowy w komfortowych warunkach. Jest to opłacalne rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza przy długich trasach.

Wygoda i gwarancja bezpieczeństwa – sprawdzeni kierowcy

Zatrudniani kierowcy to profesjonaliści, zawodowo zajmujący się prowadzeniem pojazdów. Mają wiele lat doświadczenia, więc ich pasażerowie mogą czuć się komfortowo podczas podróży – nie stresując się, że za bezpieczny dojazd odpowiadają osoby niekompetentne. Najczęściej używanymi samochodami są te marki Mercedes-Benz. Są one gwarancją wygody oraz bezawaryjności.

Podróżowanie w grupie nie musi być uciążliwe, wystarczy skorzystać ze sprawdzonych usług przewozowych po, które zapraszamy do www.marathon.com.pl