Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami - w kwietniu, po raz kolejny byliśmy zmuszeni zamknąć się w domach. Teraz, zapewne wielu entuzjastów tatuażu nie może doczekać się powrotu do normalności i ponownego otwarcia salonów. Do kogo warto umówić się na nową dziarkę po drugim lockdownie? Sprawdź nasz ranking 3 najpopularniejszych i najbezpieczniejszych studiów tatuażu w Krakowie!

Chociaż część z nas rozważała takie możliwości, nikt nietraktował poważnie wieści o ponownym zamknięciu salonów tatuażu w kwietniu. Drugi lockdown sprawił, że w kalendarzach artystów zapanował istny chaos! Część klientów z braku pieniędzy, utrudnionych możliwości podróży albo z obawy przed wirusem, wręcz masowo odwoływało swoje rezerwacje. Ponowne zamknięcie salonów tatuażu w Polsce utrudniło, i tak już mocno ograniczony, kontakt z tatuażystami. Jak radzić sobie w tych trudnych czasach? Całe szczęście platformy bookingowe przychodzą z nam pomocą!

INKsearch.co – bezpieczny tatuaż w czasach pandemii

Bezpiecznym, wygodnym i przede wszystkim prostym rozwiązaniem na rezerwację terminu w renomowanym studiu tatuażu w Krakowie będzie platforma INKsearch.co. To największy tego typu portal bookingowy w całej Polsce! Wyobraź sobie, że wystarczy raptem kilka kliknięć, abyś umówił się na sesję tatuażu! Możesz skontaktować się z wybranym artystą bez wychodzenia z domu, w każdej chwili kierując swoje pytanie poprzez dedykowany czat. Pamiętaj, że podstawą komunikacji z artystą jest właściwie opisany pomysł. Dlatego stworzyliśmy formularz konsultacyjny, który zastąpi wizytę w studiu tatuażu; to niezwykle skuteczne rozwiązanie w czasach pandemii! Znajdziesz go na stronie głównej INKsearch.co. w sekcji “ PRODUKTY”

No dobrze…, a zatem, do jakiego studia tatuażu w Krakowie powinieneś się wybrać, po ponownym otwarciu salonów? Przejdźmy do naszego rankingu!

INKSEARCH_HP

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

  1. BlackMood Tattoo Studio” - Emanuela “Niedelikatność” Latoszek

BLACKMOOD

Sprawdź portfolio Emanueli ze studia “BlackMood” w Krakowie na INKsearch.co

Przytulne, prężnie rozwijające się studio tatuażu w Krakowie, gdzie pracują ludzie z pasją do tej sztuki. Każdego klienta traktuje się tam indywidualnie, a artyści zawsze starają się dopasować wzór do potrzeb nie tylko ciała, ale i duszy. Jeśli jesteś miłośnikiem magicznych klimatów lub stylu blackwork - koniecznie sprawdź portfolio pracującej tam tatuatorki - “Niedelikatność”!

  1. Kult Tattoo” - Tomasz Florek

KULT TATTOO

Sprawdź portfolio Tomka ze studia “Kult Tattoo” w Krakowie na INKsearch.co

Mówiąc krótko: artyści w “Kult Tattoo” znają się na tym, co robią. Mają wieloletnie doświadczenie, gdyż na mapie Krakowa studio figuruje już od 2001 roku. Zawsze możesz liczyć na ich profesjonalizm, ponieważ Twoja satysfakcja i uśmiech to priorytet dla pracujących tam tatuatorów w tym - Tomasza Florka, wielokrotnie nagradzanego artystę!

INKsearch.co – jak zarezerwować sesję?

Czyżbyś już właśnie znalazł swoje wymarzone studio tatuażu, które odwiedzisz po pandemii? Jeszcze nie? To…, dobrze, bo to jeszcze nie koniec rankingu! Poza tym, zapewne zadajesz sobie w tej chwili pytanie, jak umówić się na sesję za pośrednictwem INKseearch.co? Nic prostszego! Poruszanie się po platformie jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy, że się zarejestrujesz (co naprawdę zajmuje chwilkę) i skorzystasz ze specjalnej wyszukiwarki na stronie głównej.

Jeśli zależy ci na tym, aby trafić do najlepszego artysty tatuażu w Krakowie, w pierwszej rubryce wybierz opcję “Artyści”. Gdy zależy ci na znalezieniu zaufanego lokalu, wystarczy iż zmienisz filtry wyszukiwania na “Studia”. I co? Nie było tak trudno, prawda? W takim razie, aby ułatwić ci decyzję jeszcze bardziej, wracamy do rankingu najlepszych studiów tatuażu w Krakowie:

  1. Zakład Tatuażu” - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAKŁAD TATUAŻU

Przeczytaj wywiad z Gabrielą “Artepeutyczne Tatuaże” na INKnews.co

Nie tak dawno “Zakład Tatuażu” przeszedł małą metamorfozę, zmieniając adres swojej siedziby. Jeśli zależy ci na tatuażu w centrum Krakowa, to z pewnością powinieneś zainteresować się tym salonem - poza tym, pracują tam niezwykle utalentowani, młodzi artyści. Masz okazję poznać ich lepiej, czytając wywiad z jedną z artystek - Gabrielą Stokłosą - na serwisie INKnews.co!

Więcej artystów znajdziesz na INKsearch.co. Umawiając się na sesję pamiętaj, że twoje zdrowie jest najważniejsze! Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Skorzystaj z bookingu online na INKsearch.co

inksearch-logo