Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Pusheen cat. Tego kociaka uwielbiają dzieci

Fenomen kota pusheen trwa niezmiennie od lat. Ten zabawny kociak o miłym wyglądzie połączony z delikatnym dowcipem podbił serca internautów i dzieci na całym świecie. Dlatego gadżety i akcesoria z tym kotem to idealny pomysł na upominek dla dzieci w każdym wieku, nawet dla tych, które jeszcze nie znają tego miłego kota. Oto nasze propozycje pomysłów na prezent, w którym główną rolę gra przeuroczy kot.

Kot celebryta – fenomen uroczego kociaka.

Kociak powstał w 2010 roku za sprawą dwójki grafików Claire Belton i Andrew Duff. Kotka jest główną bohaterką krótkich komiksów, memów, a teraz również można ją zobaczyć na naklejkach w Messengerze. Ogromną popularność zyskała szczególnie na portalach społecznościowych głównie dzięki prostemu i przyjemnemu wyglądowi oraz delikatnym i zabawnym żartom. Dzisiaj z kotką można znaleźć mnóstwo gadżetów z kotką, które są idealną propozycją na prezent.

Sprawdź również artykuł na temat: Oryginalny prezent dla mężczyzny. Oto nasze propozycje

Akcesoria szkolne

Dzieci uwielbiają kolorowe i modne plecaki, piórniki i akcesoria plastyczne. Świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. Motyw kota na tornistrze, czy piórniku zachwyci każdego wielbiciela tego uroczego kociaka. Natomiast notesy i zeszyty z zabawną okładką z kotką są naprawdę piękne i zabawne. Dzięki prostym i delikatnym żartom nadają się również dla najmłodszych. Co więcej, nawet dzieci, które wcześniej nie znały tej popularnej kotki, z pewnością szybko pokochają przyjemne kolory i proste rysunki autorów kota.

Maskotka

Idealnie wpasowuje się w aktualne trendy, jest prosta, a jednocześnie bardzo przyjemna dla oka. Ze względu na swój kształt sprawdza się również jako niewielka poduszka. Przede wszystkim jednak maskotka kotki uruchamia ogromne pokłady wyobraźni u dziecka, a to za sprawą swojej prostoty bez zbędnych gadżetów.

Akcesoria dla aktywnych dzieciaków

Aktywne dzieci z pewnością docenią połączenie przydatnego gadżetu z modnym motywem uroczej kotki. Wśród takich można znaleźć butelki na wodę, bidony, kubki termiczne i wiele innych. Dla fanów muzyki i tańca świetnym wyborem będą słuchawki z motywem kotki, które mają bardzo ciekawy wygląd.

Gadżety okolicznościowe

Opłatek na tort, świeczki, balony z uroczą kotką czy tematyczne naklejki uprzyjemnią każde przyjęcie urodzinowe małego jubilata. Mnogość różnorodnych akcesoriów przydatnych podczas imprezy sprawią, że w tej tematyce można urządzić wspaniały kinderbal.