EHS Consulting – nadzór BHP w Warszawie

Jeśli prowadzisz inwestycję budowlaną bądź zatrudniasz 100 lub więcej pracowników masz obowiązek powołać koordynatora ds. BHP. Obowiązek ten jest regulowany ustawą z dnia 26 czerwca 1974 roku znajdującą się w kodeksie pracy. Sprawdź, co musisz wiedzieć, aby spełnić wszelkie normy i zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom.

Nadzór BHP, kiedy powołać koordynatora?

Koordynator BHP powinien zostać powołany wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zagrożenia wynikające z natężenia ilości pracowników w miejscu wykonywania budowy lub w  zakładzie przemysłowym. 

Istotne jest, aby poszczególni pracodawcy powołali osobę, która będzie odpowiedzialna za eliminację potencjalnych zagrożeń. Nadzór BHP https://ehsconsulting.pl/bhp/nadzor-bhp/ odpowiada za kontrole warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przeprowadzania szczególnego nadzoru w miejscach, gdzie mogą pracować kobiety ciężarne i osoby niepełnosprawne oraz pracownicy wykonujący pracę zmianową w tym pracujący w nocy, jak i osoby fizyczne, które wykonują pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w zakładzie lub innym miejscu wyznaczonym przez pracodawcę.

EHS Consulting profesjonalny nadzór BHP w Warszawie

EHS Consulting to profesjonalna firma zajmująca się nadzorem BHP w Warszawie. W której wykwalifikowani specjaliści ds. nadzoru BHP i ppoż. pomogą zająć się Twoim zakładem pracy lub inwestycją budowlaną oraz udzielą wsparcia w tworzeniu i przestrzeganiu wszelkich procedur obowiązujących na terenie placu budowy, lub firmy. Specjaliści EHS Consulting udzielą odpowiednich rad podczas opracowywania dokumentacji oraz pomogą w przeprowadzeniu wszelkich szkoleń. Ponadto mają odpowiednie doświadczenie i uprawnienia do nadzoru placów budowlanych i modernizacji bloków oraz obiektów energetycznych.

Podsumowując, nadzór BHP należy do obowiązków każdego pracodawcy, czy to w Warszawie, czy w innym mieście. Aby jednak zapewnić pracownikom ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w szkoleniach i nadzorze BHP.