Najnowsze oferty pracy w Holandii razem z Głosem Polski

Jeśli myślisz o zmianie swojej pracy lub po prostu chciałbyś zarobić dodatkowe pieniądze, to praca w Holandii będzie doskonałym rozwiązaniem. Jest to jeden z najbardziej przyjaznych krajów, który oferuje wiele korzyści dla pracowników, w tym wysokie płace, korzystne warunki pracy oraz elastyczne godziny. Sprawdź jakie oferty pracy w Holandii możesz znaleźć na platformie Głos Polski oraz jak wygląda praca oferowana przez agencję.

Jak wygląda praca w Holandii za pośrednictwem agencji?

Jeśli chcesz wyjechać do Królestwa Niderlandów w celach zarobkowych, możesz wybrać znalezienie pracy za pośrednictwem polskiej lub holenderskiej agencji pracy bądź poprzez ich ogłoszenie zamieszczane na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/. Wybierając taką możliwość, musisz mieć na uwadze, że wszystkie podatki są odprowadzane w Holandii, a Ciebie jako pracownika obejmuje Polskie ubezpieczenia. Mówiąc z kolei o holenderskiej agencji pracy, należy pamiętać, że legalne zatrudnienie przebiega przez trzy fazy, a są nimi:

  • faza A – ten etap obejmuje 78 tygodni. Przez ten czas jako pracownik masz możliwość podjęcia pracy u kilku różnych zleceniobiorców. Warto nadmienić, że w tym wypadku nie ma możliwości zmiany agencji, a samo wynagrodzenie wypłacane jest za przepracowane godziny,
  • faza B – maksymalnie może wynieść 4 lata, podczas tej fazy zatrudniony jesteś na podstawie umowy o pracę na czas określony, otrzymując tym samym stałe wynagrodzenie,
  • faza C – w tym przypadku możesz liczyć na pełne prawa pracownicze, a także umowę na czas nieokreślony

Jak sprawdzić, czy dana agencja działa legalnie?

Decydując się na pomoc ze strony polskiej agencji, należy sprawdzić, czy znajduje się ona w Krajowym Rejestrze Zatrudnienia natomiast w przypadku holenderskiego pośrednictwa pracy, takie przedsiębiorstwo powinno być wpisane do Krajowej Izby Handlowo – gospodarczej. Potwierdzeniem takiego wpisu jest numer KVK.