Komu zlecić wycinanie laserowe w Krakowie i okolicach?

Cięcie, wycinanie laserowe to nowoczesne metody obróbki materiałów polegające na wykonywaniu cięć za pomocą gorącego promienia lasera oraz gazu tnącego o dużej czystości. Ma szerokie zastosowanie w wielu branżach, jak i wśród osób fizycznych. Gdzie można zlecić wycinanie laserowe w Krakowie i okolicach? Prezentujemy 5 firm, które mają tę usługę w ofercie.

Wycinanie laserowe z Valor TTI

W położonej w odległości około 30 km od Krakowa miejscowości Leńcze, mieści się firma Valor TTI zajmująca się szerokim zakresem prac związanych z wszelkiego rodzaju metalami. Głównym aspektem działalności jest wycinanie laserowe, o którym warto poczytać więcej na stronie firmy (www.valortti.com/wycinanie-laserowe/). Ponadto w ofercie znajdują się: gięcie blach, spawanie laserowe, malowanie proszkowe, a także zgrzewanie, prefabrykacja elementów stalowych oraz usługi ślusarskie, co pozwala na kompleksowe wykonanie prac zlecanych przez przedsiębiorców z wielu różnych branż.

Wycinanie laserowe GUBAD

GUBAD to firma z Myślenic oferująca szerokie wachlarz usług CNC. W ofercie znaleźć można cięcie laserowe, a także cięcie laserowe 3D. Ponadto firma świadczy usługi związane z: gięciem rur, profili oraz blach, malowaniem proszkowym, obróbką powierzchniową, frezowaniem oraz tłoczeniem. Warto zaznaczyć, że GUBAD zajmuje się sprzedażą wytwarzanych przez siebie produktów, m.in.: łóżek, sof, konsol, luster czy balustrad.

Lasart — laserowe wycinanie

Lasart to firma wprost z Krakowa. W swojej działalności skupia się głównie na wycinaniu laserowym, a także gięciu, spawaniu oraz malowaniu blach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przedsiębiorstwo oferuje także m.in.: rewolwerowe wykrawanie blach, tłoczenie, przetłaczanie oraz zaginanie i formowanie, cięcie na przecinarkach taśmowych, szlifowanie blach. Warto zaznaczyć, że Lasart posiada własny magazyn blach najczęściej wykorzystywanych do obórki. Ponadto istnieje możliwość zamówienia przez firmę niezbędnych elementów.

LaserTrio — cięcie laserowe

LaserTrio działa na krakowskim rynku od ponad 20 lat. Posiada szerokie doświadczenie w cięciu metali laserem, jak i wycinaniu laserowym. Dodatkowo w ofercie znaleźć można: znakowanie laserowe i grawerowanie, cięcie blach i stali, spawanie TIG, MIG, MAG, a także malowanie proszkowe.

Wycinanie laserem Laser Cut

Obróbką metali w Krakowie zajmuje się również LaserCut. W ofercie firmy znaleźć można laserowe cięcie: blach czarnych, nierdzewnych, trudnościeralnych, a także aluminium. Ponadto firma wyposażona jest w urządzenia pozwalające na gięcie metali, spawanie laserowe oraz malowanie proszkowe poszczególnych elementów.

Warto zaznaczyć, że są to jedynie wybrane firmy z Krakowa i okolic świadczące usługi związane z wycinaniem laserowym oraz innymi pokrewnymi działaniami. W Małopolsce znaleźć można więcej przedsiębiorstw z tej branży, które działają na zlecenie zróżnicowanych grup klientów.