Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Bransolety męskie to jeden z ulubionych dodatków projektantów na sezon letni. Dla wielu z nich są one wręcz obowiązkowym dodatkiem do każdej stylizacji – zarówno wyjściowej, bardzo eleganckiej, jak i sportowej. W tej chwili wybór niebanalnych gadżetów jest tak duży, że każdy mężczyzna (niezależnie od tego w jakim jest wieku i jak się ubiera) powinien znaleźć model dostosowany do swoich potrzeb.

Wybór bransolety męskiej – jak podjąć najlepszą decyzję?

Bransolety męskie są współcześnie modne, dlatego ich wybór jest naprawdę imponujący. Niektórym może być nawet trudno zdecydować się na konkretny model. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko nosić kilka różnych bransoletek (takie zestawienia są bardzo modne). Latem warto jest zainteresować się bransoletkami z kamieni naturalnych w różnych kolorach, ze skóry naturalnej, czy z stali nierdzewnej (obecnie bez problemu znajdziemy biżuterię ze złotej, srebrnej, czy nawet czarnej stali). Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są bransolety będące połączeniem kilku różnych materiałów – na przykład skóry naturalnej, stali szlachetnej, lawy wulkanicznej, czy efektownych kamieni.

Od kilku sezonów zainteresowaniem niezmiennie cieszy się biżuteria wykonana ze skóry naturalnej. Duża część mężczyzn nie lubi regularnie zmieniać biżuterii, dlatego inwestuje w ozdoby, które będą służyły przez lata. Jeżeli szukamy bransoletki, po którą równie chętnie sięgniemy w przyszłym roku, warto rozważyć wybór modelu posiadającego powierzchnię do grawerowania. Bransolety, które można personalizować stają się nam bliższe, po prostu lubimy mieć je zawsze przy sobie.
Sprawdź promocje na bransolety męskie w Manoki.pl

Odzież i bransolety męskie – jak tworzyć najlepsze połączenia?

Dla mężczyzny, który chce być stylowy i elegancki ważny jest nie tylko zakup odpowiedniej bransolety, ale też dopasowanie jej do stylizacji. Tylko wówczas tego typu biżuteria będzie prezentowała się dobrze. Zdecydowanie jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań jest zakup prostej, minimalistycznej, czarnej bransolety składającej się z wysokogatunkowej skóry naturalnej i hipoalergicznej stali szlachetnej (ze stali wykonane jest zazwyczaj zapięcie i ewentualnie powierzchnia do grawerowania). Takie klasyczne bransolety pasują mężczyznom dojrzałym, a także panom, którzy na co dzień ubierają się bardzo elegancko.

Bransolety męskie – stylowe i efektowne dodatki na lato

Młodzi mężczyźni częściej preferują nieformalny i sportowy styl ubierania. Do tego typu stylizacje pasuje zdecydowanie więcej efektownych bransoletek. Mogą oni pozwolić sobie na kolorowe bransolety ze sznurka i stali szlachetnej, bransoletka z rzemienia, kamieni, lawy wulkanicznej i wielu atrakcyjnych ozdób. Nieformalne, codzienne stylizacje pozwalają nam na noszenie więcej niż jednej bransolety. Popularnym trendem jest również łączenie bransolet męskich z zegarkiem.

Czy bransoleta męska może sprawdzić się jako prezent?

Bransolety męskie mogą okazać się jednym z najlepszych upominków dla bliskiego nam mężczyzny. Możemy podarować je bratu, przyjacielowi, partnerowi, tacie, dziadkowi, czy synowi. Pamiętajmy jednak, że nie każda bransoleta będzie odpowiednia dla każdego. Przy wyborze musimy kierować się czymś więcej niż tylko własnym zmysłem estetycznym. Warto uważnie przyjrzeć się jaki styl preferuje mężczyzna, któremu pragniemy zrobić prezent. Jeżeli jest to styl bardzo elegancki (na przykład garnitur noszony na co dzień) nie ryzykujmy zakupu kolorowej biżuterii ze sznurka i licznymi ozdobami. W takiej sytuacji lepiej sprawdzi się bransoleta, prosta i klasyczna (najlepiej z łańcucha lub skóry naturalnej).

Oprócz dopasowania biżuterii do stylu, musimy pamiętać o jej odpowiednim rozmiarze. Bransoleta w żadnym wypadku nie może być za mała. Jeżeli kupimy model za duży, będziemy zobowiązani do jego skrócenia (co wiąże się z dodatkowymi kosztami). Dość bezpiecznym rozwiązaniem wydają się bransolety posiadające łańcuszek umożliwiający regulację długości.

Gdy kupujemy bransolety w całości wykonane z metalu lub posiadające metalowe elementy, wybierzmy modele ze stali szlachetnej, która jest materiałem hipoalergicznym.