Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Najlepsi artyści tatuażu w Krakowie - gdzie ich znaleźć? Całe szczęście na to oraz inne pytania łatwo znaleźć odpowiedź! Co ciekawe, wcale nie jest ona tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Szukasz najlepszego artysty tatuażu w Krakowie? Rzuć okiem na jego portfolio i… printy!

Decydując się na nowy tatuaż zazwyczaj poszukujemy inspiracji w Internecie. Tracimy masę czasu i energii na przeglądanie gotowych wzorów; czy to na Instagramie, czy Pintereście. Sfrustrowani absorbującymi poszukiwaniami tego jedynego, najlepszego artysty tatuażu w mieście… odpuszczamy. Czas to zmienić! Tylko jak?

Po pierwsze wcale nie musisz rezygnować z poszukiwań on-line. Prostym i wygodnym rozwiązaniem, będzie platforma INKsearch.co, na której z łatwością znajdziesz najlepszego artystę tatuażu. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić się na sesję. W każdej chwili możesz skontaktować się z artystą, kierując swoje pytanie poprzez dedykowany czat. Za pośrednictwem platformy bez problemu znajdziesz najpopularnie salony tatuażu w Krakowie. Kult Tattoo, Czarcie Studio Tatuażu czy Bluszcz Tattoo - dzięki INKsearch.co trafisz pod igłę doświadczonego artysty!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

INKsearch.co – jak działa platforma?

Poruszanie się po platformie INKsearch.co, jest niezwykle intuicyjne; jeśli jednak potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszego artysty tatuażu w Krakowie, w dalszej części artykułu podzielimy się z Tobą naszymi propozycjami. Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej INKsearch, wybierając w pierwszej rubryce opcje “Tatuaże&Artyści”. Aby zawęzić poszukiwania wpisz KRAKÓW w rubryce “Wybierz miasto” i… gotowe!

Pomysł na tatuaż - gdzie szukać inspiracji?

Nie musisz spędzać godzin na scrollowaniu Instagrama czy Pinteresta. W poszukiwaniu pomysłu na nowy tatuaż pomoże Ci platforma TATTOO PRINTS! Przeglądaj printy od najlepszych artystów tatuażu z całej Polski i zaproś tę sztukę do swojego domu. Otaczając się pięknymi obrazami z pewnością łatwiej będzie Ci się zainspirować, a przy okazji lepiej poznasz style tatuażu!

TATTOOPRINTS

fot. TATTOO PRINTS - kup print od artysty tatuażu

Najlepsi artyści tatuażu w Krakowie

Gdzie znaleźć najlepszego artystę tatuażu w Krakowie? Jeśli nadal czujesz się zagubiony i nie wiesz do jakiego salonu tatuażu się udać - rzuć okiem na nasze propozycje! Sprawdź portfolio artysty na INKsearch.co i daj się zainspirować, przeglądając niezwykłe printy autorstwa najlepszych tatuatorów w Krakowie!

  1. Kasia Zagórska - Kult Tattoo

Artystka tatuuje w stylu ilustracyjnym i szkicowym. Jej delikatne, kobiece wzory tatuaży charakteryzują się subtelnymi liniami, a kolory są przytłumione oraz stonowane. Kasia Zagórska słynie z wzorów nawiązujących do motywów florystycznych i zwierzęcych, chociaż nie stroni też od projektowania barwnych printów.

Kasia Zagórska, Kult Tattoo, Kraków

Umów się na tatuaż u Kasia Zagórska z Kult Tattoo na INKsearch.co

  1. Dagmara Stefaniak - Kult Tattoo

Dagmara kocha kolor ponad wszystko, dlatego jej florystyczne wzory tatuaży charakteryzuje duża ilość nasyconych kolorów. Artystka lubuje się w wyrazistych kompozycjach, które przypadną do gustu klientom, poszukującym kobiecych wzorów tatuaży. Z kolei printy tej tatuatorki zaskakują ilością detali!

Dagmara Stefaniak, Kult Tat

Umów się na tatuaż u Dagmara Stefaniak z Kult Tattoo na INKsearch.co

  1. Konrad “Leshy” Kapłański - Czarcie Tattoo Studio

Leshy to artysta specjalizujący się w blackworku. Jego realistyczne, pełne detali, czarno-szare wzory tatuaży z pewnością przypadną do gustu miłośnikom mrocznych klimatów. Poza tatuażem Konrad zajmuje się również malowaniem olejnych obrazów, które również zachwycają swoją szczegółowością!

Leshy Tattoo, Czarcie Tattoo Studio, Kraków

Umów się na tatuaż u Lashy z Czarcie Studio Tatuażu na INKsearch.co

  1. Roman “Romo” Bemben - Bluszcz Tattoo

Nie lada gratka dla wielbicieli monochromatycznych wzorów tatuaży. Ten artysta lubuje się w projektach czarno-szarych i dotworku, a jego projekty nawiązują do motywów fantasy, groteski i horroru. Romo to niezwykle utalentowany twórca, który poza projektowaniem zjawiskowych wzorów tatuaży tworzy równie niezwykłe printy.

Romo, Bluszcz Tattoo Kraków

Sprawdź portfolio artysty Romo z Bluszcz Tattoo na INKsearch.co

inksearch logo

ot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online