Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Suknie ślubne - czyli co w duszy gra Pannom Młodym w 2020 r.

Rok 2020 niestety nie należy do zbyt udanych. Wiele Panien Młodych zostało zmuszonych do przełożenia daty ślubu lub jego całkowitego odwołania. Jednak mimo to branża ślubna nie śpi i ma się całkiem dobrze, tak więc dowiedzmy się więcej, co jest modne w 2020 roku? Jakie fasony sukien ślubnych w Krakowie królowały na ślubnym kobiercu?

Elegancja, szyk i klasa

Prostota ma klasę, prostota jest cicha, a zarazem potrafi zrobić niezły hałas, no może w przypadku sukni ślubnej będzie to efekt wielkiego "wow!". Subtelna elegancja zagościła na ślubnym kobiercu dzięki słynnej sukni Meghan Markle. Panny Młode stwierdziły, że cekiny, falbany, koronki nie są im potrzebne do tego, aby błyszczeć. Klasy doda im z pewnością wysokogatunkowy gładki materiał, z którego została wykonana suknia ślubna oraz minimalistyczne kroje skupiające się na podkreślaniu zalet sylwetki Panny Młodej. Suknie ślubne tego typu idealnie sprawdzą się na ślubie cywilnym oraz kościelnym.

Suknie ślubne z dekoltem w kształcie litery V

Dekolt w kształcie litery V podkreśla górną część ciała Panny Młodej, a dodatkowo ją wysmukla. Jeśli Waszym celem jest uzyskanie takiego efektu zapewne ostre wcięcie doda figurze lekkości i wyciągnie szyję. W przypadku, gdy Panna Młoda będzie czuła się nieodpowiednio w sukni ślubnej na cienkich ramiączkach, zawsze można wybrać opcję z szerszymi ramiączkami. Ciało nie będzie wtedy zbyt wyeksponowane. Najważniejsze jest, by pamiętać o zachowaniu proporcji w sylwetce.

Suknie ślubne z dekoltem

Koronkowy czar

Moda na koronki nigdy nie przeminie. Ten ponadczasowy materiał cieszy się popularnością również w 2020 r. Koronki królują głównie w górnej części sukni ślubnej. W salonie sukien ślubnych Evita w Krakowie można znaleźć modele, w których wykorzystywane są obszerne gamy koronek, jedwabiu, tiulu, tworzące wyjątkowe kompozycje. W rezultacie powstają suknie bogato zdobione, a jednocześnie subtelne. Koronkowe modele sukien ślubnych dedykowane są dla kobiet romantycznych, delikatnych.

Styl boho królem roku 2020

Z powodu pandemii wiele imprez weselnych zostało przeniesionych w inne miejsca niż początkowo planowano. Rodzaj przyjęcia i miejsca ma znaczenie i przekłada się także na kreacje Państwa Młodych. Na sielskie, mniejsze imprezy wybiera się suknie wygodne, z miękkiego materiału. Coraz rzadziej spotykamy na weselach Panny Młode zakładające suknie ślubne tzw. bezy, gorsety czy błyskotki. Wiele kobiet w dniu swojego ślubu stawia na wygodę, dlatego styl boho jest dla nich strzałem w 10. Koronki, frędzle, falbany - to wszystko kryje się za pojęciem "boho".

Kwiaty w stylu 3D

Kwiaty, tak samo jak i koronki są jednym z ulubionych motywów Panien Młodych. Są wciąż aktualne, bez względu na sezon. W 2020 r. w trendach ślubnych zauważyć można przewijający się motyw kwiatowych wzorów i haftów, jednak główną rolę odgrywają zapewne wyszywane kwiaty w formie 3D. Panna Młoda może swobodnie zadecydować, gdzie dokładnie mają znajdować się wzory i jakiej mają być wielkości. Motyw kwiatów będzie pięknie prezentował się zarówno w postaci delikatnych kwiatków, jak i tych w rozmiarz XXL.

Materiał przygotowany we współpracy z Salonem Sukien Ślubnych Evita – Evita suknie ślubne w Krakowie.