Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kraków

Wczoraj tj. 13 maja br. w centrum konferencyjnym MPK SA w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski w listach gratulacyjnych, które jego zastępca Bogusław Kośmider wręczył 29 pracownikom MPK, wyraził uznanie dla ich postawy podczas pracy.

Wiceprezes Zarządu MPK SA w Krakowie Grzegorz Dyrkacz podkreślił, że pracownicy MPK wykazując się odwagą i umiejętnościami pomogli w ratowaniu ludzkiego życia, udzielili pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach, uczestniczyli w gaszeniu płonącego pojazdu, a także przyczynili się do ujęcia złodziei i odnalezienia osób zaginionych.

Kierowcy autobusów, motorniczy oraz inspektor ruchu odebrali również podziękowania od przedstawicieli, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.

Podinspektor Jacek Cholewa I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie zaznaczył, że pracownicy MPK nie pierwszy już raz pomagają policji. To dzięki szybkiej reakcji kierowców i motorniczych oraz dyspozytorów udaje się odnaleźć osoby zaginione lub zatrzymać sprawców przestępstw, co przekłada się na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców i turystów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.