Parking w centrum Krakowa

Chcesz zaparkować swoje auto w pewnym i dogodnym miejscu w centrum Krakowa. Świetnym wyborem będzie podziemny parking. Zlokalizowany jest on w strategicznym punkcie miasta. Zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort i wygodę.

Parking dostosowany do Twoich potrzeb

Płatny parking w Krakowie to idealne miejsce dla Twojego auta. Mieści się on w dogodnej lokalizacji, z której pieszo można szybko dostać się do wielu ciekawych miejsc w tym mieście. Parking ten oferuje bardzo dużo udogodnień, które sprawią, iż zaparkowanie Twojego pojazdu będzie bezproblemowe. Zlokalizowany jest on w centrum miasta, dzięki czemu zapewniony jest łatwy dostęp do wielu popularnych miejsc. Zostawienie auta w bezpiecznym miejscu sprawi, że można skupić się na zwiedzaniu i odkrywaniu miasta. 

Sam parking zapewnia aż 600 miejsc postojowych. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć szansę na znalezienie wolnego miejsca, nawet podczas godzin szczytu. Warto jednak złożyć rezerwację online. W ten sposób będziesz miał pewność, że miejsce parkingowe czeka na przybycie Twojego auta.

Parking płatny Kraków - bezpieczeństwo i wygoda

Parking płatny w centrum Krakowa słynie z bezpieczeństwa. System kamer monitorujących oraz stały nadzór sprawia, że  samochodowi nigdy nic nie grozi. Twój pojazd będzie odpowiednio zabezpieczony, co da Ci spokój ducha. Parking płatny Kraków to też przystępne ceny i wygoda płatności. Opłata za postój na nim jest bardzo prosta. Można skorzystać z kasy automatycznej, gdzie akceptowane są płatności nie tylko kartą, ale też gotówką. 

Ceny za płatny parking w centrum Krakowa nie są wysokie. Nikt nie lubi przepłacać za parkowanie, dlatego 10 złotych za godzinę postoju to atrakcyjna kwota. W przypadku dłuższego pobytu można wykupić dłuższy bilet, np. na 24 godziny. Parking płatny Kraków dostępny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Decydując się na niego, zapewniasz sobie nie tylko wygodę, ale też bezpieczeństwo pojazdu. Często oferowane są atrakcyjne promocje, dzięki którym wynajęcie miejsca parkingowego jest jeszcze tańsze.