kamera umieszczona na budynku - monitoring

Firma Altes już od przeszło 16 lat profesjonalnie chroni mienie krakowian. Projekty, montaż i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę Altesu daje poczucie bezpieczeństwa I chroni przed potencjalnymi włamaniami czy wandalizmem.

​Altes

Altes to firma zajmująca się projektowaniem, montażem oraz konserwacją Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń i Automatyki Budowlanej. Działa na rynku od 2006 roku. Świadczenie usług i tworzenie systemów na najwyższym poziomie jest możliwe dzięki wieloletniej praktyce oraz profesjonalnemu zapleczu projektowemu, technicznemu i wdrożeniowemu. Altes od początku działalności dba o podnoszenie kompetencji i wiedzy w zakresie systemów zabezpieczeń, by zapewniać klientom ofertę zgodną z postępem technologicznym. Bierze udział w wielu szkoleniach branżowych i otrzymuje certyfikaty poświadczające kwalifikacje. Podejmuje też współprace z renomowanymi producentami sprzętu z branży zabezpieczeń i automatyki. Wszystko po to, by klienci mogli mieć pewność co do niezawodności usług i ich prawidłowego funkcjonowania. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

​Doświadczenie

Firma Altes może pochwalić się dużym doświadczeniem. Od przeszło 16 lat troszczy się o bezpieczeństwo osób i mienia oraz zmniejsza obawy klientów związane z możliwością włamań czy kradzieży. Podejmuje się montażu monitoringu, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu i przeciwpożarowych również poza obszarem głównej działalności (Kraków i całe województwo małopolskie), czyli w województwie świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim.

​Certyfikaty

Altes systemy monitoringu może zapewnić klientom konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług – poświadczają to różnego rodzaju certyfikaty oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Firma posiada Koncesje MSWiA, licencje pracowników ochrony I i II stopnia oraz uprawnienia do projektowania.

​Profesjonalny sprzęt i serwis 24h

Wysokiej jakości sprzęt pochodzący od renomowanych producentów sprawia, że Altes może zagwarantować klientom montaż kamer i innych systemów zabezpieczeń, które są dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Z tego względu firma jest liderem w branży monitoringu nie tylko na terenie województwa małopolskiego, ale również w obrębie sąsiednich województw. Całodobowy serwis świadczy o tym, że Altes jest do dyspozycji klientów dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują.

​Usługi

W skład oferty firmy Altes wchodzi szeroki zakres usług. To monitoring, telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, kontrola dostępu, systemy PPOŻ., Video Support oraz Centrum Monitoringu Wizyjnego. Monitoring Kraków gwarantuje kompleksową ochronę mienia klientów, bez ograniczeń czasowych. Jako lider Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń w Małopolsce, Altes świadczy wysokiej jakości usługi osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Telewizja przemysłowa jest popularnym i skutecznym rozwiązaniem wykorzystywanym w wielu firmach, miastach czy centrach handlowych. Altes korzysta jedynie z najnowszych urządzeń wysokiej klasy oraz nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Systemy alarmowe w Krakowie stanowią jedną z najskuteczniejszych metod ochrony. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo klientom oraz ich bliskim. W skład systemów kontroli dostępu oferowanych przez Altes wchodzi wiele urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Wszystkie gwarantują specjalistyczną ochronę. Firma ma szansę zyskać stuprocentowe bezpieczeństwo. Decydując się na montaż systemu przeciwpożarowego, zwiększa poziom szans na uniknięcie poważnych konsekwencji pożaru do 90%. Zajmują się nim wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędne certyfikaty. Intruz Alert to z kolei innowacyjna usługa, która powstała na skutek połączenia oferty firmy Altes ze stworzonym na jej potrzeby Centrum Monitoringu Wizyjnego. Dzięki tej usłudze nikt nieproszony nie dostanie się na teren chronionej posesji.

​Kto korzysta z usług firmy Altes?

Z kompleksowej oferty firmy Altes mogą korzystać wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, firmy budowlane, placówki publiczne (w tym banki, szpitale, szkoły, przedszkola czy uniwersytety), restauracje, puby, kluby nocne, agencje ochrony, stacje benzynowe, a także firmy kurierskie. Odbiorcami usług mogą być zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni – każdy, komu zależy na ochronie swojego mienia, bezpieczeństwie, komforcie i spokoju związanym z wyzbyciem się obaw dotyczących kradzieży czy włamań. Altes jest w stanie dopasować ofertę do rzeczywistych potrzeb klientów. Jest ona na tyle szeroka, że każdy powinien bez problemu wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie, które odpowiada jego wymaganiom oraz możliwościom finansowym. Współpraca z firmą Altes to gwarancja zyskania niezawodnego i odpowiedzialnego partnera, który pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na dobytek i mienie pracuje się całe życie, dlatego ich ochrona jest tak istotna. Z systemów firmy Altes korzysta wiele topowych firm czy uczelni w Polsce, a zadowolonych klientów wciąż przybywa.