Doskonały laptop dla firm – HP EliteBook 865

Jedną z najnowszych propozycji producenta sprzętu komputerowego, amerykańskiej firmy HP, dla użytkowników profesjonalnych ze sfery biznesu jest laptop HP EliteBook 865. Czym się wyróżnia i dlaczego określany jest mianem doskonałego notebooka dla firm?

Charakterystyka HP EliteBook 865

Nienaganny design, niska waga wpływająca na wygodę przenoszenia laptopa z miejsca na miejsce, a także atrakcyjna klawiatura oraz 16-calowa matryca. To cechy laptopa HP EliteBook 865, które rzucają się w oczy już przy pierwszym spojrzeniu na ten model komputera osobistego. To nowość na rynku laptopów dla użytkowników biznesowych, która jednak zyskała wielu zwolenników.

EliteBook 865 HP jest laptopem niezwykle wydajnym i energooszczędnym, wyposażonym w procesory najnowszej generacji. Ma liczne złącza pozwalające na podłączenie do niego wielu urządzeń peryferyjnych. Laptop HP EliteBook 865 określany jest mianem ikony jakości w kategorii komputerów biznesowych.

Co znajduje się pod obudową HP EliteBook 865?

Laptopy HP EliteBook 865 są solidne i trwałe, ale jednocześnie wydajne. Producent wyposażył je w procesory AMD Ryzen serii 6000 piątej generacji oraz pamięć RAM 16 GB DDR5 4800 MHz z możliwością jej rozbudowy do 64 GB. HP EliteBook 865 ma dyski twarde SSD o pojemności 512 GB.

Nie bez znaczenia dla użytkowników zajmujących się projektowaniem grafiki czy innych materiałów wizualnych będzie to, że EliteBook 865 od HP ma bardzo szybką, zintegrowaną kartę graficzną AMD Radeon Graphics.

Laptopy HP EliteBook 865 – obraz wysokiej jakości

Oglądanie filmów, seriali, prezentacji multimedialnych czy codzienna praca przy komputerze stają się czystą przyjemnością, jeśli wykorzystuje się do tego celu notebook HP EliteBook 865. Ma on bowiem matrycę IPS o wielkości 16 cali i proporcjach wyświetlacza 16:10. Producent oferuje w tym przypadku rozdzielczość 1920 x 1200 i jakości WUXGA. Ekran ten ma wbudowany przy tym filtr polaryzujący, który skutecznie chroni prywatność użytkownika. Wykorzystywanie komputera HP EliteBook 865 nawet przy słabym oświetleniu nie stanowi problemu dzięki podświetleniu nawet do 800 nitów i matowej matrycy. Laptop HP EliteBook 865 zapewnia doskonałe, 100-procentowe pokrycie palety barw sRGB.

Bezpieczeństwo użycia laptopa HP EliteBook 865

Przy użytku w firmie notebooka HP EliteBook 865 z pewnością zależy Ci na bezpieczeństwie danych i prywatności. Wszystko to zapewni ten model komputera.

Z EliteBook HP 865 będziesz bezpiecznie pracował dzięki licznym systemom bezpieczeństwa, m.in. kompleksowej ochronie sprzętu i oprogramowania Wolf Security czy ochronie HP Sure Click przed złośliwym oprogramowaniem. To sprzęt, który przyda się w każdej firmie. Dane zapisane na dysku będą bezpieczne i chronione przed atakami z zewnątrz dzięki systemowi HP Secure Erase.