Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie od 22 lat organizuje konkurs, który ma na celu wyłonienie najlepszych działań kreujących przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Objęty jest on patronatem honorowym prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W XXII edycji w gronie finalistów znalazły się dwa przedsiębiorstwa, których przedstawiciele gościli dziś u I wicewojewody małopolskiego Ryszarda Pagacza.

- Serdecznie gratuluję zwycięstwa w konkursie. Działania podejmowane przez Państwa przyczyniają się do rozwoju naszego województwa, a przede wszystkim miejscowości, w których się wychowaliśmy i dorastaliśmy. Życzę Państwu dalszej satysfakcji z pracy, wielu sukcesów i nieustającego rozwoju – mówi I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, który wręczył laureatom pamiątkowe dyplomy.

W kategorii indywidulnej I miejsce zdobyła inicjatywa „Tylickie Wzgórze”. „Marka lokalna Zagórzańskie Dziedziny”, realizowana przez gminę Mszana Dolna, uzyskała I miejsce w kategorii zespołowej.

Ideą konkursu jest promowanie różnorodnych form przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez przedsiębiorców, samorządy czy organizacje pozarządowe.

Więcej o konkursie: https://www.cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces/85-nasze-dzialania/konkursy/sposob-na-sukces


20230112 Konkurs dyplomy 20230112 Konkurs dyplomy 20230112 Konkurs dyplomy 20230112 Konkurs dyplomy 20230112 Konkurs dyplomy 20230112 Konkurs dyplomy