Jak wybrać firmę remontową w mieście takim jak Kraków?

Twoja rodzina powiększa się, a w łazience zaczyna panować ścisk? Przygotowywanie posiłków w kuchni staje się coraz bardziej uciążliwe? Potrzebujesz dodatkowej sypialni, aby stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim domownikom? Taka ilość pytań zwiastuje jedno - remont. Tak się składa, że Total Decor z siedzibą w Krakowie jest po to, aby Ci w tym pomóc!

Jak pracujemy z Klientem? Przede wszystkim staramy się oszczędzić Ci stresu. Współpraca z nami obejmuje projektowanie i budowę zgodnie z Twoimi wytycznymi. Remont mieszkania lub domu dostosowujemy do potrzeb, gustu, stylu życia i zaplecza finansowego Klienta. Jesteśmy w stanie koordynować każdy aspekt remontu za Ciebie. Pracujemy tak, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Dowiedz się więcej: https://totaldecor.pl/oferta/wykonczenie-wnetrz-krakow/

Na samym początku ważne są dla nas informacje, które od Ciebie otrzymamy. Kluczowa zatem staje się odpowiedź na pytanie: jaki efekt finalny chcesz osiągnąć poprzez przeprowadzenie remontu? Tę luźną rozmowę traktujemy jako wstępną konsultację, podczas której możesz przedstawić nam nawet najbardziej śmiałe pomysły. My z kolei zweryfikujemy ich przełożenie na realne efekty, dostosowując je do stanu Twojej nieruchomości oraz budżetu. 

Kolejny krok to zlecenie sporządzenia koncepcji architektonicznej. Możemy to zrobić, mając wiedzę na temat celów remontu. Dzięki niej będziemy w stanie ocenić, czy Twoje pomysły są możliwe do zrealizowania, a Ty - jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac - będziesz mógł wskazać ewentualne zmiany, które chciałbyś wprowadzić do projektu. Jesteśmy otwarci na przygotowanie dla Ciebie szkiców roboczych uwzględniających kwestie inżynierskie, konstrukcyjne i estetyczne.

Chyba najbardziej ekscytującym etapem naszej współpracy będzie wdrażanie projektu w życie. Możesz bez przeszkód monitorować każdy jego aspekt. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać pracę w  harmonogramie. Bardzo istotne jest dla nas również to, aby dopięte zostały wszelkie kwestie formalne, dlatego też zadbamy o niezbędną dokumentację. 

Zapraszamy do kooperacji. Masz pytania dotyczące remontu? Sprawdź Zadzwoń lub napisz.