Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Oferty pracy w Krakowie dla wymagających - znajdziesz je u nas

Kraków to drugie pod względem wielkości i powierzchni miasto w Polsce. Miasto jest najważniejszym centrum biznesowym w kraju. O pracę nie jest tu trudno, gdyż miasto posiada niski odsetek bezrobocia. Jeżeli szukasz pracy w Krakowie (megapraca.pl), możesz ją podjąć na przykład jako stylistka paznokci. Posiadamy również oferty pracy dla kosmetyczek, czy fakturzystów. Zachęcamy do wysyłania CV drogą elektroniczną lub dostarczania go osobiście do wybranych firm.

Praca dla kosmetyczek w Krakowie

Kosmetyczka to osoba zajmująca się szeroko rozumianą pielęgnacją i ozdabianiem ludzkiego ciała. Jako, że rozwój technologiczny w tej branży rozwija się błyskawicznie, wzrasta również ilość zabiegów oferowanych przez kosmetyczki. Pracownik ten może wykonywać zabiegi mające na celu poprawę kondycji skóry, usuwanie blizn, czy przebarwień. Często zajmuje się także depilacją. Kosmetyczki muszą posiadać licencje na wykonywanie niektórych zabiegów. Żeby podjąć pracę jako kosmetyczka konieczne jest ukończenie kierunkowej szkoły (często jest to jednoroczne lub dwuletnie studium). Niezmiernie ważne są wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (pozwalające na pozyskanie i utrzymanie klientów). Kosmetyczka powinna być osobą empatyczną, lubiącą kontakt z ludźmi, odpowiedzialną. Ważna w tym zawodzie jest odporność na stres. Jeżeli chodzi o zarobki – zazwyczaj nie są one wysokie. Na najwyższe stawki mogą liczyć kosmetyczki prowadzące własną działalność gospodarczą.

Więcej ofert znajdziesz na: https://megapraca.pl/praca-kosmetyczka/krakow

Podejmij pracę jako stylistka paznokci

Stylistka paznokci, czyli manikiurzystka to zawód bardzo chętnie wybierany przez kobiety. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za estetykę, a także pielęgnację paznokci (zarówno u dłoni, jak i u stóp) swoich klientek. Jako, że ozdabianie paznokci to nie tylko ich lakierowanie, ale tworzenie często skomplikowanych i unikalnych wzorów, manikiurzystka powinna posiadać umiejętności manualne, a także być osobą bardzo kreatywną. Niezmiernie ważna jest też łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami. Stylistka paznokci znajdzie zatrudnienie w salonach kosmetycznych i salonach manicure, jednak wiele specjalistek decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, gdyż pozwala to na znacznie wyższe zarobki.

Atrakcyjne oferty zatrudnienia dla fakturzystów

Fakturzysta to pracownik zatrudniony w dziale księgowości. Do jego obowiązków należy zarządzanie fakturami (musi on je wystawiać, koordynować, a następnie wprowadzać do systemu). Żeby podjąć pracę jako fakturzysta potrzebne jest co najmniej wykształcenie średnie, umiejętność biegłej obsługi komputera. Niektórzy pracodawcy oczekują od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku. Fakturzysta powinien być osobą dobrze zorganizowaną, sumienną, zaangażowaną w wykonywanie swoich obowiązków. Jeżeli chodzi o zarobki – nie są one wysokie, jednak stanowisko to stwarza możliwość awansu.

Masz dość Krakowa? Spróbuj szczęścia w Regensburg