Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Dzieci kochają karnawałowe przebrania! Mimo pandemii w niektórych przedszkolach i szkołach odbyły się kostiumowe bale dla najmłodszych. Jesteś ciekawy, jakie były ulubione stroje dzieci z Krakowa podczas tegorocznej zabawy? Sprawdź ranking TOP strojów dla dzieci!

Miejsce piąte – księżniczki

Podczas karnawału piękne sukienki księżniczek cieszą się ogromną popularnością – tak było i tym razem. Każda dziewczynka chce przecież wyglądać wspaniale, więc nie dziwi nas wybór takiego stroju wśród małych dam z Krakowa. Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w okresie karnawału. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu śliczne.

Miejsce Czwarte – Psi Patrol

Mali mieszkańcy Krakowa bardzo chętnie wybierali stroje Psiego Patrolu. Przygody Marshalla i reszty psiej załogi, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym, dostarczają maluchom niemałej rozrywki. Nie dziwi nas zatem fakt, że te przebrania dla dzieci są tak popularne. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, idącej na karnawałowy bal. Każdy z nich wciela się wtedy w się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Miejsce trzecie – Wojownicy Ninja

Miejsce 3 należy do wojowników Ninja! Największą popularnością cieszą się wojownicze żółwie, jednak świat LEGO Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Tutaj największa radość zaczyna się całego spektrum zabawkowych broni, dzięki którym udawana walka przebiega w bezpieczny sposób. Stroje te również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej ekipy żółwi, jak i oddziału wojowników LEGO Ninjago. Ślady jednej, jak i drugiej paczki dało się zauważyć podczas bali karnawałowych w Krakowie.

Miejsce drugie – Elsa i Anna

Elsa i Anna – bohaterki bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki uwielbiają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Nie dziwi zatem fakt, dlaczego tak często można było je spotkać na karnawałowych balach w Krakowie. Kolorowe i pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu jest wniebowzięta i wygląda olśniewająco.

Miejsce pierwsze – superbohaterowie

Na 1 miejscu naszego rankingu znalazły się przebrania superbohaterek i superbohaterów, które od lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje dla dzieci to nie tylko gwarancja udanego balu karnawałowego, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Jak widać TOP stroje dla dzieci odzwierciedlają upodobania maluchów w kwestii popularnych bajek. Na balach karnawałowych w Krakowie mieliśmy do czynienia z niezwykłą, bajkową mieszanką postaci z popularnych kreskówek i filmów. A Twoje dziecko, jaki kostium wybrało podczas świętowania karnawału? Czy był to któryś z tych najpopularniejszych?

Jakie karnawałowe stroje wybierały dzieci w Krakowie? Ranking TOP 5!