Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Niskie koszty utrzymania i szybkość przemieszczania się na terenie wielkich miast sprawiły, że hulajnogi elektryczne stały się bardzo popularne w stosunkowo krótkim czasie. Miejskie modele nie wyróżniają się jednak niczym znaczącym, a większość z nich ma podobne parametry – prędkość maksymalna ok. 25 km/h i zasięg oscylujący na poziomie 20 kilometrów. Czy dysponując budżetem rzędu kilku tysięcy złotych możemy kupić pojazd, który pozwoli nam na więcej? Okazuje się, że tak!

Elektryk na off-road

Marka Techlife opracowała model X7 o ekstremalnych wręcz parametrach, jak na hulajnogę elektryczną. Sprawdzi się ona w każdym terenie dostarczając użytkownikowi niesamowitych wrażeń i przeżyć z jazdy. Jednocześnie wciąż nawiązuje do nurtu wytyczonego przez egzemplarze o oznaczeniach X5 i X6. Mimo sportowego charakteru jest bardzo dobrą propozycją również do codziennego użytkowania w miejskiej dżungli. Umożliwia skrócenie trasy przejazdu nieutwardzonymi drogami gruntowymi, a w razie potrzeby również łatwe i szybkie złożenie.

Podwójna moc ekstremalnej hulajnogi elektrycznej Techlife X7

Pojazd został wyposażone w aż dwa silniki elektryczne o wysokiej wydajności. Każde z kół jest napędzane mocą 1000 W. To jedyne takie rozwiązanie na rynku! Do wyboru mamy dwa tryby jazdy – SINGLE oraz DUAL – które pozwalają odpowiednio na jazdę z aktywnym jednym lub dwoma silnikami. Dodatkowo możemy skorzystać z programu jazdy ekonomicznej ECO. Jednakże najciekawszy jest tryb TURBO DUAL, który pozwala rozpędzić się hulajnodze elektrycznej Techlife X7 do zawrotnej prędkości 65 km/h!

Ogromna moc idzie w parze z dużym zasięgiem wynoszącym 80 kilometrów, który zawdzięczamy wydajnemu akumulatorowi Li-Ion marki LG o pojemności 18 Ah. Bateria, poprzez technologię szybkiego uzupełniania energii, może być naładowana do pełna w zaledwie 4 godziny. Rozmiary akumulatora oraz dwa silniki sporej mocy wpłynęły na wagę, która w porównaniu z modelem X6 jest dwukrotnie większa i wynosi 35 kg. To jednak nadal stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę spore możliwości maszyny. Nie jest to podręczny egzemplarz, który z łatwością zabierzemy w podróż pociągiem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by schować go do bagażnika taksówki czy swojego samochodu.

Prawdziwie off-roadowa hulajnoga elektryczna dla wymagających

Off-roadowa hulajnoga elektryczna Techlife X7 ma spory udźwig – maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, co pozwala na poruszanie się w terenie osobie dorosłej z ciężkim plecakiem. Komfort jazdy zapewniają również dwa wysokiej klasy amortyzatory doskonale radzące sobie z każdą nierównością czy też podjazdem pod wysoki chodnik. W modelu zastosowano też duże, 10-calowe koła, które znacząco podnoszą właściwości trakcyjne pojazdu i pozytywnie wpływają zarówno na jego wyniki w terenie, jak i jazdę po wszelkiego rodzaju wybojach.

Konstrukcja pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się w praktycznie każdym środowisku i dowolnych warunkach terenowych przy najbardziej niesprzyjającej pogodzie. Doskonale dopracowany układ hamulcowy pozwala na wyhamowanie hulajnogi w krótkim czasie nawet podczas silnych opadów deszczu, na mokrej i śliskiej nawierzchni szutrowej. Jednocześnie rama jest niepodatna na korozję i odporna na uderzenia kamieni oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Nie wiesz jak wybrać właściwą hulajnogę off-road: https://electricfeel.pl/blog/hulajnoga-elektryczna-off-road-jak-wybrac/

Najsolidniejsza konstrukcja hulajnogi w ekstremalnie niskiej cenie

Solidna i wytrzymała hulajnoga elektryczna Techlife X7 została stworzona dla fanów sportów ekstremalnych, dla których ten pojazd jest kolejnym narzędziem do realizacji swoich celów i pasji. Pozwala na dynamiczną jazdę po nierównych i wyboistych leśnych duktach, nadmorskich plażach i wydmach, a także specjalnie przygotowanych torach crossowych.

Jej duży zasięg powoduje, że możemy cieszyć się z jazdy po najodleglejszych bezdrożach bez ryzyka, że akumulator nagle się rozładuje. Zasięg rzędu 80 kilometrów da nam dużo frajdy z użytkowania, a wydajny silnik o mocy 2x1000 W dostarczy niezapomnianych wrażeń, których nie dała jeszcze żadna hulajnoga elektryczna dostępna na rynku.

Mocne opony niemalże do zera niwelują ryzyko nieoczekiwanego przebicia w trakcie podróży, jednocześnie ich sportowo-terenowy charakter pozwala na jazdę w najbardziej wymagających, ekstremalnych warunkach i środowisku. Pozwoli pokonać największe wzniesienia i rozpędzić się do kilkudziesięciu km/h w ciągu zaledwie kilku sekund!

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 – w teren i do miasta

Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad kupnem prawdziwie off-roadowej hulajnogi z wydajnym silnikiem elektrycznym to Techlife X7 jest zdecydowanie faworytem w swojej klasie. Ma aż dwa autonomiczne napędy – osobny na każde koło – o łącznej mocy 2 kW, które pojazd o masie 35 kg są w stanie rozpędzić aż do 65 km/h.

Model ten ma wszelkie niezbędne rozwiązania gwarantujące zarówno wysoki komfort użytkowania w mieście i poza nim, jak i najwyższe bezpieczeństwo. Doskonale działający system zawieszenia wykorzystujący nowoczesne amortyzatory oraz układ hamulcowy z dwoma nawiercanymi hamulcami tarczowymi umożliwia jazdę po nierównościach i szybkie zatrzymanie na mokrej nawierzchni.

Całości dopełnia ergonomiczna, świetnie wyprofilowana kierownica z bardzo wyraźnym i funkcjonalnym wyświetlaczem LCD prezentującym aktualne parametry jazdy. Pojazd ma również niebanalny, sportowy design nawiązujący do jego agresywnego charakteru.

Artykuł powstał we współpracy z sklepem z hulajnogami elektrycznymi Electricfeel.pl

Elektryk na off-road – recenzja Techlife X7