Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Drzwi zewnętrzne są bardzo ważnym elementem każdego domu – nie tylko decydują o izolacji termicznej i bezpieczeństwie, lecz są także naszą wizytówką. Dlatego warto poświęcić uwagę na wybór drzwi, które będą zarówno bezpieczne, jak i estetyczne.

Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe są szczególnie istotne, jeżeli mieszkamy pod miastem lub zdarza nam się wyjeżdżać na dłużej. Ich charakterystyczną cechą jest materiał, z jakiego są wykonane oraz dodatkowe zabezpieczenia – najlepsze drzwi posiadają specjalne bolce uniemożliwiające ich wyważenie. Dodatkowo takie drzwi mogą pełnić funkcję przeciwpożarową – w przeciwieństwie do dawnych, drewnianych drzwi są wykonane z metalu, a więc są niepalne.

Zaletą nowoczesnych drzwi antywłamaniowych jest ich design – nie są to toporne, stalowe konstrukcje, lecz estetyczne drzwi o lekkiej wizualnie budowie, często stylizowane na drewno. Bardzo często są również wyposażone we wpuszczającą światło szybę – oczywiście pancerną.

Drzwi zewnętrzne – bezpieczeństwo Twojego mieszkania

Nowe technologie

Poza materiałem, z jakiego wykonane są drzwi, należy zwrócić uwagę na zamki – najlepsze drzwi nie zdałyby się na nic przy nieskomplikowanych, prostych do otworzenia mechanizmach. Dlatego producenci prześcigają się we wprowadzaniu nowych rozwiązań, takich jak zabezpieczenia biometryczne czy otwieranie drzwi kodem. Dodatkowo takie rozwiązania są dla nas zabezpieczeniem na wypadek zgubienia kluczy – mamy pewność, że zawsze dostaniemy się do własnego domu.

Montaż drzwi zewnętrznych

Montaż drzwi wejściowych najlepiej pozostawić specjaliście – optymalnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy, która pomoże nam w wyborze odpowiednich drzwi, dostarczy je i wykona usługę montażu – np. dostępną pod adresem https://zebrano.eu/oferta/drzwi-zewnetrzne/ w przeciwieństwie do „złotej rączki” mamy pewność, że drzwi zostaną solidnie zamontowane w futrynie i odpowiednio wypoziomowane, a także – że będą w pełni bezpieczne. Korzystanie z usług autoryzowanej firmy zapewnia nam również ważność gwarancji.