Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Polskie lotniska rozwijają się bardzo dynamicznie. Najpopularniejsze z nich każdego roku obsługują coraz większą liczbę pasażerów krajowych i zagranicznych. Zwiększenie ruchu wymaga znacznego usprawnienia okolicznej infrastruktury komunikacyjnej. Do niedawna najpopularniejszym środkiem transportu z lotniska były autobusy. Aby nie tracić czasu, wiele osób decyduje się po przylocie na wynajem samochodu. Jakie korzyści wiążą się z tym rozwiązaniem?

Komfort i wygoda

Wypożyczenie samochodu bezpośrednio w okolicy lotniska to idealna opcja zarówno dla turystów, jak i biznesmenów. Łatwy dostęp do pojazdu pozwala na szybkie dotarcie w dowolne miejsce. Dla osób będących w podróży służbowej nie bez znaczenia pozostaje prestiż jazdy zadbanym i nowoczesnym autem. Trudno wyobrazić sobie, aby przedstawiciel firmy jechał na poważne spotkanie tramwajem lub autobusem. Wypożyczenie samochodu zapewnia też niemałą wygodę. Komfort podróży zwiększa m.in. nawigacja instalowana w większości najmowanych pojazdów. Likwiduje ona problem braku znajomości mapy miasta i ułatwia dotarcie w dowolne miejsce. Rozwiązanie to oszczędza też czas niezbędny na przestudiowanie połączeń komunikacji miejskiej.

Swoboda i minimum formalności

Dużym atutem skorzystania z oferty wypożyczalni jest możliwość otrzymania dostępu do pojazdu w dowolnym terminie. W ten sposób można zapłacić tylko za rzeczywisty okres użytkowania samochodu. Wiele wypożyczalni oferuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Pasażerowie samolotów nierzadko jednak wynajmują auto wyłącznie na okres kilkunastu godzin lub doby. Niezależnie od całkowitego okresu użytkowania, zaletą tego rozwiązania pozostają przystępne ceny. Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko Balice bardzo elastycznie podchodzi do potrzeb swoich klientów. Auto wynająć można szybko i sprawnie, ponieważ formalności ograniczone są do minimum.

Wypożyczanie samochodów z lotniska

Balice to małopolska miejscowość, w której pobliżu położone jest lotnisko. Dla wielu pasażerów jest ona pierwszym przystankiem na trasie do innych miast w Polsce. Nierzadko są one położone w znacznej odległości, którą najlepiej pokonać samochodem. Wystarczy skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów niedaleko lotniska Balice i dotrzeć do Krakowa w niewiele ponad pół godziny. W tym rejonie województwa małopolskiego znaleźć można wiele atrakcji. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo lotniska, drogi zlokalizowane w okolicach Balic utrzymane są w doskonałym stanie. Stwarzają tym samym idealne warunki do jazdy doskonale wyposażonym samochodem.