UM Kraków: 30 sierpnia aukcja na najem lokali użytkowych
W piątek, 30 sierpnia odbędzie się najbliższa aukcja na najem lokali użytkowych - informuje Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie. Do wynajęcia będą lokale m.in. przy ul. Elsnera, Krakowskiej oraz na os. Centrum D, Młodości, Teatralnym i Uroczym.
Fot. Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Do wynajęcia w trybie aukcji zostały skierowane interesujące lokale użytkowe położone w atrakcyjnej lokalizacji m.in.: przy ul. Krakowskiej 29 (lokal o powierzchni 49,00 m², usytuowany na parterze, wejście od frontu budynku) oraz przy ul. Elsnera 3 (lokal o powierzchni 21,58 m2, usytuowany na I piętrze).
Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych na terenie dzielnicy Nowa Huta. Z tego rejonu przeznaczone są do wynajęcia m.in.: lokal położony na os. Centrum D 7, o powierzchni ogólnej 190,24 m², usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 59,99 m²; lokal na os. Uroczym 5 o powierzchni ogólnej 199,52 m2, usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 61,35 m², lokal na os. Młodości 8 o powierzchni 43,83 m², usytuowany na parterze; a także lokal położony na os. Teatralnym 3 o powierzchni 20,99 m², usytuowany na parterze.
Przed przystąpieniem do aukcji lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.
Osoby zainteresowane udziałem w aukcji zobowiązana są do 28 sierpnia dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela telefonicznie Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie pod numerem tel.: 12 616 61 54.
Więcej informacji na stronie internetowej** ZBK .**
Ostatnie Artykuły

Maj w NCK przyspiesza - od tańca po rodzinne warsztaty i koncerty

Ławka dialogu wróciła do Nowej Huty. Mieszkańcy znów mówią o swoich sprawach

Orkiestra na Wawelu zatrzymała biegaczy na chwilę. Ten obraz zapadł w pamięć

Maj w NCK zaczyna się od sceny, fotografii i filmowych skojarzeń

Maj w NCK rusza od festiwalu - i biletów, które warto ogarnąć wcześniej

Muzeum Narodowe w Krakowie sprawdzi, kto naprawdę ogarnia cyfrowe muzeum

Praska 52 z nową kawiarnią dla widzów. Wieczór w teatrze zyska drugą odsłonę

KAS uruchamia pomoc w sprawie odzieży i obuwia w systemie SENT

NCK w maju rozkręca Kraków - od festiwalu po muzykę i wystawy

Balkon MCK złapie oddech Krakowa w rumuńskim rytmie

Bajdurek w Krakowie rozkręcił scenę - dwa spektakle jadą do finału

Ręce pod lupą GIS. Jeden prosty standard ma zatrzymać zakażenia

Ogrzewanie odcięte, rozbiórka bliżej. Lokatorzy z Centralnej szukają wyjścia

Maj pełen ruchu. Ponad 50 treningów rozpisano w Krakowie
Przydatne dane teleadresowe
- Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Opera Krakowska w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Poradnia Psychologiczno‑Pedagogiczna nr 1 w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Biblioteka Polskiej Piosenki w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Centrum Zakupów dla Sądownictwa w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
