Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Kuchnia powinna być przede wszystkim komfortowa w codziennym użytkowaniu. W tej roli świetnie sprawdzą się meble kuchenne na wymiar!

Niedopasowane do wnętrza meble, niewłaściwie ustawione sprzęty AGD, brak odpowiedniej przestrzeni do przygotowywania posiłków – to tylko kilka przypadków, gdy korzystanie z kuchni może być utrudnione. Aby rozwiązać te problemy, warto postawić na meble kuchenne na wymiar – razem z nimi można uzyskać efekt idealnego dopasowania.

Dlaczego warto wybierać kuchnie na wymiar? Jeśli także jesteś na etapie wykańczania albo remontu swojego domu, sprawdź te porady!

 

Kuchnia na wymiar – dopasowana w każdym calu

Wybierając kuchnie na wymiar, nie musimy przede wszystkim obawiać się tego, że meble nie będą pasowały do wnętrza pod kątem ich wymiarów. Nawet najbardziej nieustawna kuchnia może stać się komfortowa dzięki meblom kuchennym na wymiar.

Zakład stolarski wykonujący meble kuchenne w wyznaczonych wymiarach może dostosować je specjalnie do wnętrza, a tym samym wykorzystać każdy jego wolny centymetr.

Meble gotowe, które możemy zakupić w sklepach, mają standardowe wymiary, dlatego nie zawsze można łatwo dopasować je do wnętrza. Wybierając kuchnie na wymiar, nie trzeba się o to obawiać!

 

Kuchnia na zamówienie – w Twoim guście!

Idealne dopasowanie pod kątem wymiarów to jednak jeszcze nie wszystkie zalety mebli kuchennych na wymiar. Co więcej, zakład może wykonać kuchnię na zamówienie zgodnie z gustem klienta!

Możemy wybrać kuchnie klasyczne wykonane z naturalnego drewna, z rustykalnymi detalami, ale także nowoczesne meble kuchenne o minimalistycznym wyglądzie. Możliwości są nieograniczone – zakład może zaprezentować klientowi katalogi wraz z różnymi materiałami do wyboru na fronty, boki, blaty, a także wnętrza mebli.

Zatem jeśli w sklepach nie możemy znaleźć gotowych mebli spełniających nasze wymagania, w takim przypadku zamówienie ich w zakładzie stolarskim pozwoli na spełnienie wszystkich życzeń związanych z aranżacją wnętrza!

 

Meble kuchenne na wymiar – wygodne każdego dnia

Dodatkowo, meble kuchenne wykonane na wymiar są również praktycznym zakupem – zakład może przygotować dla klienta odpowiedni projekt kuchni, który pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu, ale także może wyposażyć meble w różne praktyczne rozwiązania.

Specjalne wkłady do szuflad, karuzele do szafek narożnych, kosze do segregacji odpadów, zlewozmywaki do zabudowy, zintegrowane oświetlenie – to tylko kilka różnych możliwości, aby przechowywanie, gotowanie oraz sprzątanie w kuchni było jeszcze prostsze.

Oczywiście, meble kuchenne na wymiar mogą także współpracować z różnymi sprzętami AGD pod zabudowę – lodówką, zmywarką, kuchenką, piekarnikiem, mikrofalówką. Zabudowa AGD to przede wszystkim większa estetyka kuchni – dzięki temu, że sprzęty są niewidoczne, cała kuchnia prezentuje się jeszcze bardziej elegancko.

 

Ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

Aktualnie kuchnie nowoczesne i klasyczne na wymiar są wyceniane indywidualnie w zależności od wybranej oferty.

Na cenę wpływają między innymi następujące czynniki:

  • materiały wykorzystane do wykonania kuchni – płyty meblowe, naturalne drewno lub inne
  • wyposażenie wewnętrzne szafek kuchennych
  • wybrane AGD do zabudowy
  • polityka cenowa zakładu stolarskiego
  • dodatkowe prace – wykończenie ściany nad szafkami, wykonanie projektu kuchni, prace instalacyjne

Najczęściej za meble kuchenne na zamówienie będziemy musieli zapłacić od około 700 złotych do ponad 3500 złotych za jeden metr kwadratowy mebli. Cena obejmuje już materiały oraz robociznę, w tym najczęściej projekt mebli oraz ich dostawę i montaż.

Chcesz zamówić perfekcyjnie dopasowane meble kuchenne na wymiar w Krakowie? Kuchnie na zamówienie wykonuje tutaj firma Wood Works Studio, która zapewnia klientom kompleksowe usługi w ramach wykonania mebli kuchennych na wymiar. Na stronie internetowej firmy można skorzystać z kalkulatora on-line pozwalającego na wycenę kuchni na wymiar.

Więcej informacji o krakowskiej firmie Wood Works Studio oraz o jej meblach kuchennych można uzyskać pod adresem: https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne.