Od 14 do 15 lutego odbędą się VI Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wydarzenie, które jest częścią cyklu konferencji specjalistycznych „Nauka-praktyka-biznes”, poświęcone jest głównie problematyce niechronionych uczestników ruchu drogowego, urządzeniom bezpieczeństwa ruchu oraz zagadnieniom prawnym związanym z wdrożeniami organizacji ruchu.

VI Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Fot. ZIKiT

Organizatorzy poruszą tematykę aktualnych trendów rozwojowych w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego, zwłaszcza w kontekście wyników prac dotyczących urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz oznakowania eksperymentalnego, wykonywanego w ramach programu pt. „Rozwój innowacji drogowych”.

W trakcie forum organizatorzy wydarzenia zamierzają stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań, uporządkowaniu wiedzy zarówno technicznej, jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych wdrażanych środków organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zasadniczym celem VI Krakowskich Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest stworzenie płaszczyzny do omówienia najbardziej aktualnych zagadnień w szerokim gronie fachowców, danie sposobności uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Best Western Premier na ul. Opolskiej 14a.

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji i formularz zgłoszeniowy uczestnictwa, można znaleźć na stronie internetowej organizatorów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.