Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kraków

Dziś na bulwarze Kurlandzkim, gdzie mieści się miejska strefa plażowania, będzie można posłuchać występu pianisty Błażeja Knopki – absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach, a późnym wieczorem na dużym ekranie wyświetlony zostanie film „Grace, księżna Monako”.

Bulwar Kurlandzki tętni wieczorem
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Od 25 lipca do 10 września na bulwarze Kurlandzkim, w okolicach mostu Kotlarskiego, działa wakacyjna strefa plażowania, której organizatorem jest Zarząd Zieleni Miejskiej. Można tam miło spędzić czas, słuchając koncertów i oglądając filmy.

10 sierpnia na plaży o godz. 17.00 wystąpi Błażej Knopka – pianista, kompozytor, aranżer i pedagog. Był półfinalistą programu „Must Be The Music”, ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest doświadczonym muzykiem sesyjnym, prowadzi zajęcia z muzykoterapii oraz uczy gry na fortepianie.

Wieczór zakończy się projekcją filmu w ramach projektu „Biznes klasyk” – o godz. 21.00 pokazany zostanie obraz „Grace, księżna Monako”.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Zobacz również