FLOORWORK INTENSIVE – Kraków: 4 dni intensywnej pracy w podłodze

Cztery dni przewrotnie dobrej pracy z podłogą i miękkiej akrobatyki — intensywne zajęcia prowadzone w małych grupach, z naciskiem na technikę, płynność i odwrócone pozycje. Warto rozważyć udział, bo miejsca są ograniczone i grupa będzie kameralna.
Kiedy i gdzie będzie FLOORWORK INTENSIVE – Kraków
- Terminy: 4–7 czerwca 2026 (start: czwartek, 4 czerwca 2026, godz. 9:30)
- Miejsce: Studio Tańca OFFicyna, ul. Krakowska 41, Kraków (Studio Tańca OFFicyna)
- Cena: 1000 zł – poziom początkujący (4 dni / 18 godzin zajęć); 1100 zł – poziom średnio zaawansowany (4 dni / 20 godzin zajęć)
- Liczba miejsc: grupa średnio zaawansowana – 16 miejsc; grupa początkująca z doświadczeniem – 14 miejsc (pracujemy w małych grupach)
- Zapisy: wyślij e-mail na [email protected]. W tytule wpisz: Floorwork Intensive. W treści podaj imię i nazwisko oraz opis doświadczenia tanecznego — po zgłoszeniu organizator przydzieli Cię do odpowiedniej grupy.
O warsztatach FLOORWORK INTENSIVE
Floorwork (praca w parterze) spotyka się tu z soft akro (miękką akrobatyką) — całość prowadzona w kontekście tańca współczesnego. Program to:
- 4 dni intensywnych zajęć
- 4 instruktorów
- 20 godzin zajęć dla grupy średnio zaawansowanej
- 18 godzin zajęć dla grupy początkującej z doświadczeniem
Na warsztatach popracujesz nad przejściami na podłodze, płynnością ruchu, miękkością rollowania i technikami odwróconymi (między innymi elementy typu macaco, helikopter, wychwyt z głowy). Pojawi się też akro joga i praca z ciałem w kontekście masażu i partnerstwa.
Organizatorka: Agnieszka Ferenc.
Dla kogo i kto prowadzi
- Poziom średnio zaawansowany / zaawansowany: dla osób z dużym doświadczeniem w pracy na podłodze (min. 4 lata), z solidną bazą techniczną i dobrą pamięcią ruchową. Soft akro (poziom średnio zaawansowany): uczestnicy znają podstawy miękkiej akrobatyki i komfortowo czują się w pozycjach odwróconych.
- Grupa początkująca z doświadczeniem: dla osób, które ćwiczą floorwork minimum rok i znają podstawy (wejście na bark, przewrót w tył przez bark, przetoczenia/rollowania). Tu nacisk na miękkość, płynność i jakość ruchu.
- Soft akro — poziom początkujący: warsztat dla osób zaczynających przygodę z miękką akrobatyką; nie są wymagane wcześniejsze umiejętności.
Prowadzący:
- Amalie Stitz – floorwork
- Agnieszka Ferenc – floorwork / soft akro
- Kamil Smętek – soft akro
- Tomasz Pacan – akro joga i masaż tajski
Co warto wiedzieć na start:
- Po wysłaniu zgłoszenia z opisem doświadczenia organizator przydzieli Cię do najlepszej grupy.
- Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, więc liczy się szybkie zgłoszenie.
Autor: info_wydarzenia
Przydatne dane teleadresowe
- Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Krakowski Teatr Variete w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
- Urząd Skarbowy Kraków - Nowa Huta - kontakt, godziny, informacje
- Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy Służby Więziennej w Krakowie - kontakt, godziny, informacje
