Miszalski podziękował służbom - nowe radiowozy i Ford Ranger dla PSP

Świąteczne spotkanie na Rynku Podgórskim przyciągnęło funkcjonariuszy i mieszkańców. W centrum wydarzenia była prezentacja nowych pojazdów oraz podziękowania Prezydenta Miasta dla służb za całoroczną służbę.
Na Rynku Podgórskim odbyło się wigilijne spotkanie Prezydenta Miasta Krakowa Aleksandra Miszalskiego ze służbami bezpieczeństwa i porządku publicznego. Prezydent podziękował funkcjonariuszom za pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców oraz złożył życzenia świąteczne i noworoczne.
Wydarzenie miało charakter oficjalny i symboliczny. Na placu zaprezentowano nowe radiowozy, a z ustawionych pojazdów zrobiono efektowną „choinkę” - światła maszyn rozświetliły Rynek Podgórski. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele formacji mundurowych i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz mieszkańcy Krakowa.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie otrzymała lekki samochód ratowniczo-rozpoznawczy Ford Ranger. Samochodem tym będzie się na co dzień poruszać Oficer Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie.
Prezydent podkreślił, że Kraków jest miastem bezpiecznym, co - jak wskazał - potwierdzają liczne rankingi. Spotkanie łączyło elementy świąteczne z oficjalnym przekazaniem sprzętu dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo miasta.
na podstawie: KMPSP Kraków.
Autor: krystian

