3 września br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji III w Krakowie wspólnie z przedstawicielem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie uczestniczyli w Dniach Dzielnicy IV Prądnik Biały organizowanym przy Domu Kultury przy ul. Papierniczej.

W miniony weekend przy Domu Kultury na ul. Papierniczej krakowscy policjanci uczestniczyli w pikniku, w trakcie którego na specjalnie przygotowanym stoisku prezentowali policyjne akcesoria  oraz sprzęt, którym dysponują. Funkcjonariusze przygotowali także konkurs z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie, w którym do wygrania były ciekawe nagrody. Dużą atrakcją była możliwość wejścia do policyjnego radiowozu, zobaczenia jego wyposażenia i własnoręcznego przetestowania sygnalizacji świetlnej. Stoisko policyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych.

Najmłodsi uczestnicy otrzymali od policjantów maskotki oraz drobne upominki.
Podczas spotkania osoby uczestniczące w Dniach Dzielnicy korzystały z okazji obecności mundurowych otrzymując odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu zmian w przepisach ruchu drogowego.

W trakcie spotkania osoby zainteresowane uzyskały informację odnośnie służby w Policji, jak również na temat doboru i rekrutacji.