Chirurgia onkologiczna Gdańsk

Nasi specjaliści w Centrum Medycznym Tartaczna2 kompleksowo zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób nowotworowych. Odpowiednie rozpoznanie choroby, dobór właściwej metody leczenia oraz sprawnie i jak najmniej inwazyjnie przeprowadzony zabieg usunięcia guza, zmiany nowotworowej lub przednowotworowej to kluczowe etapy skutecznego leczenia.

Zabieg diagnostyki lub usunięcia guza to niezwykle istotny etap walki z chorobą nowotworową. Jest to proces, który może zdecydowanie wpłynąć na powodzenie leczenia oraz całkowite wyleczenie pacjenta. Dlatego też, zabiegowi chirurgicznemu powinno towarzyszyć fachowe i indywidualne poradnictwo oraz wsparcie lekarza specjalisty na każdym etapie walki z chorobą.

W Centrum Medycznym Tartaczna2 zajmujemy się chirurgią onkologiczną podejrzanych zmian i guzów w tym nowotworowych. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie do zabiegu, przeprowadzenie go w sposób skuteczny, a także opiekę pozabiegową, która jest niezwykle ważna dla szybkiego powrotu do zdrowia. Nasz zespół specjalistów poświęci odpowiednią ilość czasu, by zapewnić pacjentowi kompleksową opiekę, fachowe doradztwo oraz wsparcie emocjonalne.

Zaufaj naszemu zespołowi specjalistów, którzy wykażą się właściwym poziomem empatii i zaangażowania w każdy indywidualny przypadek choroby nowotworowej. Oferujemy najwyższej jakości opiekę onkologiczną oraz wykorzystujemy najnowsze metody leczenia, aby zapewnić pacjentom najlepsze efekty terapeutyczne. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i rozpocząć walkę z chorobą.

Wykonujemy między innymi procedury takie jak:

Usuwanie zmian nowotworowych skóry, np. rak skóry

Usuwanie podejrzanych znamion

Usuwanie guzków piersi w znieczuleniu miejscowym

Pobieranie węzłów chłonnych do badania histopatologicznego

Usuwanie zmian o charakterze przednowotworowym lub możliwie sprzyjających powstaniu nowotworu skóry (brodawki, blizny, zrogowacenia, poparzenia)

Biopsje cienkoigłowe i gruboigłowe piersi

Biopsja cienkoigłowe i gruboigłowe guzów tkanek miękkich

Biopsje cienkoigłowe i gruboigłowe węzłów chłonnych

Biopsja mammotomiczna zmian w piersiach (biopsja piersi wspomagania próżnią)

Usuwanie szwów po zabiegach

Zmiany opatrunków

Opracowywanie ran