Ranking najlepszych miejsc z sushi na dowóz
Sushi to doskonała propozycja na romantyczne spotkania we dwoje, rodzinne popołudnia i szalone imprezy w gronie znajomych. Nic dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje możliwości zamówienia tego dania na wynos, korzystając przy tym z atrakcyjnych ofert od najlepszych restauracji w mieście. Aby nieco zawęzić obszar poszukiwań, stworzyliśmy listę top 5 sushi na dowóz w Krakowie. Dzięki niej dowiesz się, gdzie najlepiej zamówić to wyjątkowe danie, by móc cieszyć się smakiem najlepszej potrawy, przyrządzonej ze świeżych składników przez prawdziwych mistrzów kuchni azjatyckiej. Przygotuj się na kulinarną podróż po mieście! Dziś wybieramy najlepsze sushi na dowóz w Krakowie. Sprawdź nasz ranking.

1. Sushi Friends

Naszą podróż rozpoczynamy na ul. Sebastiana Klonowica 26, bo to właśnie tutaj mieści się lokal Sushi Friends. Miejsce stworzone zostało z połączenia miłości do dobrej zabawy i pasji gotowania. Takie też jest przygotowywane tutaj sushi – pełne smaku, koloru i kreatywnych kompozycji. Ofertę, którą sprawdzić można pod adresem: sushifriends.com.pl, wyróżnia jakość, świeżość , ale i atrakcyjne ceny, obejmujące zarówno pojedyncze rolki, jak i zestawy imprezowe. Sushi Friends wprowadziło dla swoich klientów strefy dostaw. Pierwsza z nich obejmuje swoim zasięgiem Podgórze Duchackie, choć zamówienia mogą zostać dowiezione również w inne rejony Krakowa.

2. Tashi Thai & Sushi

Przy ul. Kazimierza Wyki 10a w dzielnicy Prądnik Biały, mieści się tajska restauracja Tashi Thai & Sushi. W jej ofercie znajduje się nie tylko wyjątkowe sushi, ale również inne specjały azjatyckiej kuchni, które zamówić można na dowóz zarówno telefonicznie, jak i online. Kolorowe rolki, składające się na imprezowe zestawy, z pewnością uświetnią niejedno spotkanie. Ciekawą pozycją w menu są również specjały kuchni azjatyckiej, dedykowane najmłodszym członkom rodziny.

Lokale z sushi na wynos

3. Haiku Sushi

Na krakowskim Starym Mieście, przy ul. Koletek 11, mieści się restauracja Haiku Sushi, oferująca dowóz zamówienia w aż czterech wyznaczonych strefach. Sushi przygotowywane jest tutaj wg ścisłej japońskiej tradycji, a w menu znaleźć można wyjątkowe, imprezowe zestawy specjalne, a także sushi wegetariańskie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się również zestawy dla kobiet w ciąży, stanowiące specjalny element oferty od Haiku Sushi.

4. Hana Sushi

Zespół Hana Sushi tworzy całe grono osób, dla których kuchnia azjatycka stała się prawdziwym symbolem kulinarnego ideału. Na wyjątkowe menu restauracji, mieszczącej się przy ul. Kupa 12, składają się takie pozycje, jak nigiri, hosomaki czy uramaki w wielu odsłonach. Nie zabrakło tu również specjalnych zestawów, również tych, przeznaczonych dla osób na diecie wegetariańskiej. Jak zapewniają twórcy marki Hana Sushi, wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych składników najlepszej jakości, dzięki czemu można rozkoszować się ich wyjątkowym smakiem. Zamówienia na sushi z dowozem składać można również on-line, z czego z chęcią korzysta coraz większa liczba klientów.

5. Bluefin Sushi

Przy ul. Długiej 46 na Starym Mieście w Krakowie mieści się Bluefin Sushi, czyli kolejne miejsce, z którego oferty powinni skorzystać miłośnicy azjatyckich specjałów. Powstała ona w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy mają ochotę na najlepszej jakości sushi, bez konieczności wychodzenia z domu. W menu dostępne jest zarówno sushi wegetariańskie, jak i typowe rolki z krewetką, łososiem czy tuńczykiem. Nie zabrakło tutaj również imprezowych zestawów, które doskonale uświetnią spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół.