Nowoczesny parking strzeżony na Balicach – liczne udogodnienia i usługi
Loty turystyczne w różnych kierunkach świata znów nabierają tempa i zyskują na popularności po kilku latach pandemii. Lotnisko Kraków-Balice to jeden z najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce, nawet poza wysokim sezonem. Choć samą podróż i pobyt planujesz ekonomicznie, koszty lotniskowego parkingu mogą podnosić twój kosztorys. A może to opłacalne? Oto, jakie opcje masz do dyspozycji na lotnisku w Balicach.

Dlaczego parking przy terminalu to strzał w dziesiątkę?

Strzeżony parking na lotnisku to już nie tylko luksus dla wybranych. Coraz bardziej przystępne ceny tego typu usług sprawiają, że na ten komfort pozwala sobie coraz więcej podróżnych. Na podkrakowskim lotnisku parking monitorowany znajduje zaledwie kilkaset metrów od terminala wylotów. Dzięki temu szybko i sprawnie dostaniesz się na miejsce od razu po wyjściu z samochodu. Ciężki i nieporęczny bagaż nie będzie już żadną przeszkodą, a podróż rozpoczniesz wygodne i bezpiecznie, nie martwiąc się o los pojazdu na czas twojej nieobecności.

Miejsce postojowe i dodatkowe opcje – nowy wymiar parkowania

Poza standardową usługą parkowania nowoczesne punkty postojowe oferują swoim klientom szereg dodatkowych udogodnień. Jeśli chodzi o Balice-parking, cennik zawiera takie pozycje, jak:

  • wypożyczenie fotelika dziecięcego;
  • możliwość skorzystania z myjni;
  • skorzystanie z kompresora;
  • skorzystanie z akumulatora do podładowania własnego.

Kuszące wydają się również atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia turystyczne, które uzyskasz przy zakupie biletu. Parking najbliżej terminala obsługuje grupa Interparking, która współpracuje z licznymi parterami i może ci proponować rozmaite bonusy.

Ile trzeba zapłacić za komfort i bezpieczeństwo? Cennik parkingu na Balicach

Parking na Balicach funkcjonuje przez całą dobę. Ochrona pojazdów to zarówno zaawansowany system monitoringu, jak i kontrola fizyczna. Każdy z tych aspektów wliczony jest w cenę wynajęcia miejsca postojowego. Parking na 1 godzinę kosztuje 10 zł, a jeśli zechcesz pozostawić auto na 8 dni, w Krakowie-Balicach zapłacisz za to ok. 110 zł dokonując rezerwacji online. Pewność, że zastaniesz auto w stanie, w jakim je zostawiłeś, jest jednak bezcenna.

Jeśli znasz już termin podróży, parking na Balicach zarezerwuj online z wyprzedzeniem. Komunikacja miejska czy taksówka mogą okazać się w tym przypadku uciążliwe i podróż na lotnisko własnym samochodem będzie wówczas najlepszym rozwiązaniem.

https://interparkingbalice.pl/