Catering dietetyczny – sposób na zdrowe posiłki

Catering dietetyczny to sposób na zdrowe, pełnowartościowe, zbilansowane i niedrogie posiłki. Codzienne menu, jest ustalane przez wykształconych i doświadczonych dietetyków. Po ustaleniu Twoich indywidualnych preferencji żywieniowych, zaproponujemy Ci odpowiednie produkty.  Możesz być pewien, że posiłki, które Ci dostarczymy, będą zdrowe, smaczne i świeże. Tak wybrane produkty dostarczymy codziennie pod Twoje drzwi.

Jakie są zalety cateringu dietetycznego?

Niewątpliwie największą zaletą cateringu dietetycznego, jest oszczędność czasu. Nie musimy robić codziennych zakupów, przyrządzać posiłki w domu, zmywać naczyń itp. Każdego dnia, bezpłatnie, o ustalonej  godzinie, otrzymasz świeże, zbilansowane dania. Możesz mieć pewność, że dostarczone posiłki, będą zgodne z ustalonym wcześniej menu. Codziennie dostaniesz inne, by nie wprowadzać monotonii w odżywianiu.

Wielką zaletą diety pudełkowej, jest dobór zbilansowanego zestawu posiłków. Uwzględniają one uzgodnione produkty i są dostosowane do Ciebie przez naszych dietetyków. Tu nie ma przypadków. Artykułów naszych nie zamawiamy z zapasem. Świeże półprodukty, sprawdzone przepisy i szeroki wybór posiłków, to gwarancja zadowolenia. Możesz pozbyć się wątpliwości, czy Twoja dieta jest zdrowa. My dbamy o to, by tak było. Catering dietetyczny Kraków sprawdza się na całym świecie, w Polsce też z powodzeniem znalazł swoje miejsce. Możesz zamówić swoje dania z ulubionymi posiłkami, cieszyć się ich smakiem i wartościami dietetycznymi, masz wybór. Zyskujesz dzięki nam wolny czas, możesz go spożytkować według swoich upodobań.

Jeśli chcesz przekonać się, jak dobre są nasze dania, zamów próbny zestaw. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Odpowiednio zbilansowana dieta, urozmaicone menu, oraz przystępne ceny naszych posiłków, to niewątpliwie nasze atuty. Jeśli połączymy to z wygodą, zaoszczędzonym czasem i smacznymi posiłkami, cóż więcej można od nas wymagać. Catering dietetyczny, może być dostarczony w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce w ustalonym dniu. Może to być mieszkanie, zakład pracy, czy inne miejsce, w którym właśnie przebywasz w ustalonym terminie.

Jakie są rodzaje cateringu dietetycznego?

Masz do wyboru różne zestawy posiłków w cateringu dietetycznym. Dostosujemy je równie dla osób, które muszą skrzętnie dbać o swoją wagę, ale także dla tych, którzy mogą sobie troszeczkę pofolgować. Możemy przygotować nasze potrawy np. dla sportowców, którzy muszą odżywiać się zupełnie inaczej od pozostałych konsumentów. Osoby ciężko pracujące fizycznie, też będą musiały mieć trochę inne posiłki. Wszystko to szczegółowo ustalimy z Tobą, na pewno wybierzesz swoją odpowiednią dietę.

Diety typu Slim, Optimum, Sport czy Vege, to tylko niewielka część z dostępnych u nas rodzai posiłków. Do każdego konsumenta diety pudełkowej podchodzimy indywidualnie, więc praktycznie dla każdego, musielibyśmy wymyślać nową nazwę. Nie czynimy tego, wolimy skupiać się na tworzeniu pysznych i pełnowartościowych dań. Jest to dla nas cel nadrzędny, nasza pasja i spełnienie marzeń. Miło nam będzie, jeśli wyrazisz swoją opinię na temat naszych posiłków, oraz dostaw.