gdzie-wynajac-podesty-nozycowe-krakow-okolice

Podesty nożycowe to wydajny i zaawansowany sprzęt - zatem dobrze wiedzieć, gdzie można wynająć je ze sprawdzonego, solidnego źródła. W tym, artykule podpowiemy Ci gdzie wypożyczyć podest nożycowy, co możesz zyskać na wynajmie i gdzie sprawdzi się tego typu sprzęt. Zapraszamy do lektury!

Podnośniki nożycowe - zastosowanie

Zacznijmy od tego komu i w jakich okolicznościach mogą przydać się podesty nożycowe. Warto wiedzieć w jakich sytuacjach opłaca się korzystać z tego typu urządzeń.

Podnośniki nożycowe to podesty ruchome samojezdne, co oznacza, że urządzenia te wyposażone są w silnik, który stanowi zarówno ich napęd, jak i źródło zasilania unoszenia. W przeciwieństwie do wózków widłowych nie dysponują one wyposażeniem takim jak widły, gdyż przeznaczone są nie do transportu i podnoszenia ładunków, a przede wszystkim do unoszenia pracowników. Niewielka platforma znajdująca się na nożycowych ramionach jest w stanie pomieścić jednocześnie nawet do 3 pracowników (w zależności od modelu zwyżki).

Podesty ruchome nożycowe wykorzystuje się do pracy w miejscach, w które łatwo podjechać - ze względu na ich dość sporą konstrukcję podstawy (w porównaniu z np. podnośnikami koszowymi teleskopowymi). Sprawdzają się one podczas zadań, które należy wykonać na dużych wysokościach:

  • podczas montażu/ naprawy/ wymiany oświetlenia w halach produkcyjnych, magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych;
  • w trakcie prac związanych z instalacją grzewczą czy montażem klimatyzacji;
  • w renowacji ścian i sufitów zabytkowych budynków;
  • w pracach malarskich, dekarskich czy podczas montażu orynnowania i elewacji;
  • do naprawy maszyn i konstrukcji na linii produkcyjnej.

Wybór podestów ruchomych nożycowych niesie za sobą wymierne korzyści. Tak samo zresztą jak ich wynajem.

podesty-nozycowe-na-wynajem

Jakie korzyści przynosi wynajem podestów ruchomych?

Coraz więcej firm decyduje się na wynajem podnośników, gdyż wypożyczenie zwyżek w Krakowie czy w okolicy bywa w wielu przypadkach bardziej opłacalne niż ich zakup. Szczególnie widoczne jest to w firmach, które z pomocy podestów ruchomych korzystają jedynie okazjonalnie (przy większych zleceniach czy sezonowo). W takim przypadku zakup, czy to nowego czy używanego urządzenia będzie chybionym pomysłem, gdyż do kosztów samego sprzętu dojdą jeszcze koszty utrzymania pojazdu, konserwacji, przeglądów itd.

Wynajem zwyżek odbywa się z kolei na atrakcyjnych warunkach, a okres najmu można dopasować do potrzeb firmy (już od 1 dnia roboczego). Ponadto zaletą wynajmu maszyn jest brak obowiązku wykonywania przeglądów, czy dbania o resurs, gdyż wszystko to spoczywa na wypożyczalni wózków widłowych.

Korzystne jest także to, że w trakcie roku wynajmować można różnego rodzaju sprzęty, które akurat są konieczne do wykonania konkretnych zadań. Podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe, ładowarki elektryczne czy wózki widłowe - wszystkie te urządzenia można wypożyczyć. W przypadku zakupu urządzeń, mało która firma może pozwolić sobie na kupno coraz to innych maszyn co kilka tygodni.

Podesty nożycowe na wynajem - Kraków i okolice

krakow-okolice

Zwykle najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o skorzystanie z usługi wynajmu jest znalezienie wypożyczalni z siedzibą w pobliżu, tak aby odpowiedni sprzęt szybko dotarł do placówki firmy. Bardzo ważna jest także bogata oferta urządzeń, tak by w razie potrzeby móc wynająć więcej niż jeden sprzęt czy też dobrać odpowiednio pasujący model urządzenia.

Miejsce, gdzie można skorzystać zarówno z wypożyczenia ładowarek teleskopowych, jak i wynająć podnośniki przegubowe, podnośniki koszowe czy zwyżki nożycowe to należąca do cenionej na rynku grupy Lemarpol - wypożyczalnia sprzętu Podnosimy.to.

W ich ofercie na wynajem brak skomplikowanych formalności czy ukrytych kosztów. Wynajem podnośników odbywa się szybko i sprawnie, dlatego od czasu wprowadzenia oferty na rynek stale rośnie grono zadowolonych klientów, którzy wybierają urządzenia nożycowe na wynajem. Kraków oraz jego najbliższe okolice to teren, gdzie prężnie działają zarówno firmy branży produkcyjnej, jak i przemysłowe czy też duża liczba przedsiębiorstw remontowo-usługowych. Ofertę na wynajem podnośników nożycowych w Krakowie i okolicach znajdziecie tutaj. Warto zapoznać się z nią i poznać szczegółowe parametry podnośników i zwyżek na wynajem w Krakowie.

podest-nozycowy-na-wynajem