Nowoczesne meble ogrodowe – jak stworzyć taras inny niż wszystkie?

Przydomowy taras to idealne miejsce wypoczynkowe dla Ciebie i Twoich bliskich – zaprojektowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj prostsze, niż się wydaje! Szukając inspiracji, oraz przeglądając propozycje architektów, postawmy na nowoczesną przestrzeń oraz innowacyjne meble ogrodowe, które zapewnią komfort i wygodę. Takie miejsce wypoczynkowe stanie się letnim przedłużeniem salonu i przestrzenią, gdzie chętnie gromadzić się będą Twoi bliscy.

Czy meble ogrodowe mogą odmienić zwykły taras?

Nowoczesny taras może zmieniać się zgodnie z potrzebami użytkowników: w jednej chwili to miejsce, gdzie napijemy się kawy w gronie znajomych, w innej to przestrzeń, gdzie doskonale bawić się będą dzieci. Taras może być też strefą, gdzie zaprosić można bliskich do wspólnych posiłków blisko natury – śniadania czy obiady podawane na świeżym powietrzu smakują doskonale! Przydomowy taras stanie się prywatną strefą komfortu i miejscem, gdzie możesz odpoczywać i regenerować siły, bez konieczności dalekich podróży. Dzięki odpowiedniej aranżacji i meblom ogrodowym zaprojektujesz przestrzeń dopasowaną do konkretnych potrzeb i miejsce, które pokochają domownicy.

Komplet meblowy w cieniu metalowej pergoli

Aby wyznaczyć miejsce wypoczynkowe na tarasie, warto wybrać funkcjonalną pergolę z kolekcji ZUMM. Nowoczesne pergole PERARA to eleganckie konstrukcje, które podniosą estetykę otoczenia i pozwolą odpoczywać w komfortowym cieniu w nawet najbardziej upalne dni. Atutem takiego zadaszenia tarasu jest ruchomy dach wykonany z lameli – użytkownicy sami decydują o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Konstrukcję można dodatkowo wyposażyć w rolety boczne i ścianki frontowe, które ochronią przed podmuchami wiatru oraz spojrzeniami sąsiadów. Wieczorami pod pergolą warto skorzystać z aluminiowych lampionów solarnych.

Technorattanowe meble ogrodowe i na taras

Jakie meble ogrodowe sprawdzą się najlepiej na przydomowym tarasie? Szukając nowoczesnego wzornictwa oraz wysokiej jakości, warto postawić na komplety technorattanowe MILANO prezentowane przez markę Garden Space. Te meble ogrodowe pozwolą na wykreowanie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej i zadbają o komfort oraz estetykę otoczenia. Firma Garden Space stawia na nowoczesne rozwiązania: meble wykonane są z trwałych materiałów takich jak plecionka polietylenowa oraz aluminium. Tworzywa te zabezpieczone są przed zmienną aurą, przez co zachowują doskonały wygląd przez szereg lat. Przemyślany design mebli jest zasługą pracy doświadczonych projektantów.

Meble wypoczynkowe wśród zieleni – postaw na kwiaty na tarasie

Chcąc uatrakcyjnić przestrzeń wypoczynkową blisko domu, warto sięgnąć po prostą i jednocześnie najpiękniejszą ozdobę – kwiaty. Wybierz donice dopasowane do otoczenia i zasadź w nich ulubione letnie rośliny kwitnące. Sadzonki goździków, lawendy czy werbeny bez trudu znajdziesz w sklepach ogrodniczych, czy też na giełdach kwiatowych.