Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza dzieci w wieku od 8 do 11 lat na zajęcia taneczno-wokalne oraz umuzykalniające w Zespole Pieśni i Tańca „Małe Słowianki”. Spotkania umożliwiają dzieciom poznanie różnych kultur, rozwijanie uzdolnień artystycznych i nawiązywanie przyjaźni. To także świetna zabawa i oderwanie od zwyczajnych zajęć.

„Małe Słowianki” zapraszają najmłodszych na zajęcia
Fot. maleslowianki.pl

Zajęcia odbywają się pod opieką doświadczonych instruktorów, w tym choreografa i muzyków. Mogą w nich brać udział zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Uczestnictwo w Zespole Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” daje możliwość poznawania różnych kultur oraz rozwijania pasji i talentów w obszarze tańców narodowych i piosenek z różnych regionów Polski oraz krajów słowiańskich. Członkowie zespołu rozwijają swoje predyspozycje taneczne i wokalne, uczą się pracy w grupie, doskonalą umiejętności artystyczne poprzez zabawę i zajęcia rytmiczne (grupy dziecięce), kultywują tradycje narodowe, a także nawiązują osobiste znajomości i przyjaźnie na całe życie.

Więcej informacji o zajęciach: cmjordan.krakow.pl oraz www.maleslowianki.pl.

Dodatkowe informacje dotyczące zapisów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 607 876.