Dzisiaj w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyła się uroczystość, w trakcie której między innymi podziękowanie otrzymali policjanci oraz strażacy, którzy dzięki szybkiemu działaniu i dobrej wzajemnej współpracy uratowali mężczyznę chcącego targnąć się na własne życie.

Mężczyzna zamierzał wyskoczyć z 10 piętra jednego z bloków w Bronowicach, o czym pisaliśmy w tym artykule http://krakow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/chcial-wyskoczyc-z-okna-uratowali-go-funkcjonariusze-0.

Wśród nagrodzonych byli dwaj funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Krakowie, st. sierż. Marcin Bębenek oraz sierż. Robert Kopeć. Na ich ręce trafiły nagrody pieniężne, wręczone przez Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie mł. insp. Jacka Cholewę oraz listy gratulacyjne, które wręczył Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Paweł Knapik

Komendanci podziękowali za sprawnie przeprowadzaną akcję, w czasie której uratowane zostało to co najcenniejsze – życie człowieka.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.