Fundacja „Obraz w pigułce” zaprasza w czwartek, 6 grudnia, o godz. 19.00 do sali obrad Rady Miasta Krakowa na niezwykłą aukcje charytatywną. Dochód z licytacji obrazów przekazany zostanie na budowę żłobka w jednym z najbiedniejszych regionów Madagaskaru – Fort Dauphin. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem prezydenta Jacka Majchrowskiego.

„Obraz w pigułce” - aukcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

Fundacja „Obraz w pigułce” od lat zajmuje się malowaniem obrazów dla szpitali dziecięcych – jednak po raz pierwszy przekształca swoją formułę, by nieść realną pomoc najbardziej potrzebującym. To właśnie dlatego podczas ostatniej edycji powstało, aż 150 obrazów zainspirowanych plastelinowymi pracami dzieci z Ukrainy, Kazachstanu i Madagaskaru, które w lipcu brały udział w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszy Stowarzyszenia MISEVI Polska. Obrazy, ukończone pod okiem artysty Marcina Kowalika, będzie można wylicytować na aukcji w sali obrad RMK i na platformie internetowej.

Więcej informacji na stronie internetowej: issuu.com.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl