Kurs Kobido Up w Krakowie – poznaj tajniki rytuału pod okiem specjalistów!

Myślisz nad zmianą zawodu i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może jesteś fizjoterapeutą i chcesz się dokształcić w nowej dziedzinie? Zapisz się na kurs masażu Kobido Up!

W dzisiejszych czasach, kiedy mamy do czynienia z kultem młodości, większość ludzi szuka sposobu na wygładzenie zmarszczek. Niektórzy wybierają botoks, inni zabiegi chirurgiczne, a jeszcze inni nieinwazyjne rozwiązania, jak masaż Kobido Up!

Jest to absolutna rewolucja w zakresie odmładzania i najbardziej pożądany zabieg przywracający skórze jędrność, elastyczność i blask. A co za tym idzie, jest to jeden z najbardziej przyszłościowych masaży. Twoi przyszli klienci pozbędą się dzięki niemu zmarszczek, w tym lwiej zmarszczki i zmarszczek palacza, odżywią i odświeżą skórę oraz przywrócą jej dawny blask.

Poznaj Kobido Up!

Może słyszałeś już o Kobido Up – to autorska wersja japońskiego masażu twarzy kobido stworzona przez Witolda Pyrkosza, założyciela Studia Terapii Manualnych Twarzy Pan Kobido w Warszawie, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Masaż Kobido Up zatrzymuje pierwsze oznaki starzenia się i – co ważne – pozwala cofnąć te już istniejące. Niweluje wspomniane wcześniej zmarszczki czy bruzdy. Poprawia owal twarzy i sprawia, że skóra odzyskuje blask. Poza tym pozwala na wyrównanie kolorytu, poprawia krążenie krwi, łagodzi wszelkie obrzęki, również worki pod oczami, przywraca skórze elastyczność i napięcie.

Do tego odpręża i relaksuje, zmniejsza stres, a przy okazji, jeśli jest taka konieczność, niweluje bruksizm i bóle migrenowe. A wszystko to odbywa się za pomocą rąk masażysty. Nie ma tu miejsca na żadne wypełniacze i narzędzia chirurgiczne.

I jeszcze jedno – z pewnością doceni to każda pani – masaż Kobido Up w sposób naturalny pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. A jak wiadomo są one m.in sekretem gładkiej i napiętej skóry.

Kurs masażu twarzy – idealny dla Ciebie

Masz już pewność, że Kobido Up to coś, czym chcesz się zajmować w bliskiej przyszłości. Może nawet myślisz o otwarciu własnego gabinetu. Zapisz się na kurs masażu twarzy! Oczywiście, jak się uczyć, to tylko od najlepszych, a więc u Pana Kobido – Witolda Pyrkosza i zespołu Studia Terapii Manualnych Twarzy.

Szkolenia odbywają się w niemal całej Polsce, więc możesz wybrać np. Kraków, jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach. Do wyboru są różne terminy, m.in. w marcu, kwietniu, maju i czerwcu – szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Pana Kobido.

Kurs masażu Kobido Up – dlaczego warto się zapisać?

Kurs masażu twarzy niesie za sobą wiele zalet, między innymi:

 • poznasz unikatową metodę terapii manualnej opracowaną przez Witolda Pyrkosza, która skutecznie poprawia kondycję skóry i przy okazji relaksuje;
 • zgłębiając tajniki Kobido Up, poszerzysz swoje możliwości zawodowe;
 • zyskasz wiedzę teoretyczną i co ważne – praktyczną;
 • zdobędziesz wiedzę o face tapingu;
 • kurs masażu twarzy otworzy Ci drzwi do kariery;
 • nabyte umiejętności sprawią, że będziesz mógł od razu wykonywać zabiegi dla klientów;
 • zwiększysz swoją atrakcyjność zawodową i tym samym wyróżnisz się na rynku;
 • zdobędziesz certyfikat ukończenia kursu masażu twarzy. To potwierdzi Twoje kwalifikacje.

Dlaczego jeszcze warto?

Zajęcia są prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów, którzy potrafią efektywnie dzielić się swoja wiedzą. Nauka odbywa się w małych grupach, co oznacza, że będziesz mieć odpowiednią ilość czasu na trening praktyczny pod okiem zawodowca.

Ponadto masz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, otrzymujesz też skrypt opisujący procedurę zabiegową oraz nagrania video z całego szkolenia.

Uwaga! Chcąc zapisać się na kurs masażu twarzy Kobido Up w Krakowie lub innym mieście, nie musisz posiadać specjalistycznego wykształcenia czy kwalifikacji zawodowych.

Na każdego uczestnika kursu czeka też zestaw, na który składają się: olejek (specjalna autorska mieszanka do masażu), komplet kul solnych, hydrolat różany i rolka taśmy do oklejania.

Istnieje też możliwość bezpłatnego korzystania z przestrzeni zabiegowych do ćwiczeń.

Oczywiście, jeśli jesteś fizjoterapeutą lub masażystą i chcesz poszerzyć swoje umiejętności, wybierz szkolenie na poziomie II, a więc szkolenie Masterclass.

Ile to kosztuje

Kurs masażu twarzy Kobido Up kosztuje 2600 zł – prowadzący to Michał Wender, Mariusz Kozigora lub Mariusz Wlazeł, a 3000 zł w przypadku kursu prowadzonego przez samego założyciela Studia Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza.

Można też skorzystać z dofinansowania, o które mogą ubiegać się:

 • osoby bezrobotne (zarejestrowane w Urzędzie Pracy);
 • pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę;
 • pracodawca zatrudniający minimum jedną osobę na umowę o pracę.