Co kupić na rocznicę ślubu?

Mimo że swojego męża czy żonę znasz doskonale, to musisz przyznać, że wymyślanie prezentu dla bliskiej osoby często nie jest łatwe. Rocznica ślubu to ważny dzień w roku, który wypada celebrować. Możesz postawić na klasykę lub zapewnić ukochanej osobie ekstremalne wrażenia. A może najlepsza opcja to wspólny prezent? Zobacz, co możesz wybrać!

Klasyka, czyli kwiaty i kolacja

W dzisiejszych realiach często zdarza się, że na co dzień ludzie mają dla siebie zbyt mało czasu. Mnogość obowiązków czy praca sprawiają, że małżonkowie nierzadko wpadają w rutynę i zapominają o wspólnych randkach. Rocznica ślubu to idealna okazja, aby kupić żonie bukiet jej ulubionych kwiatów i wybrać się razem do dobrej restauracji. Takie wyjście można połączyć np. z wizytą w kinie czy teatrze.

Niezwykłe przeżycia dla żony

Prezent na rocznicę ślubu nie musi być materialny. Ukochanej osobie można zafundować także jakieś ciekawe przeżycia lub chwilę relaksu. Dobrym pomysłem dla żony będzie wykupienie jej vouchera na sesję zdjęciową. To pamiątka, która pozostanie z nią na lata, a podczas sesji będzie czuła się piękna i zaopiekowana.

Jeśli wiesz, że zbliża się koncert jej ulubionego zespołu, to świetnym pomysłem będą dwa bilety na wydarzenie. Warto też rozważyć zakup vouchera dla żony na masaż, wizytę w salonie kosmetycznym, lot balonem czy dzień w SPA. A może Twoja ukochana marzy o pierwszym tatuażu? Umówienie wizyty w renomowanym salonie to dobra opcja na zrobienie czegoś, czego chciała od dawna.

Adrenalina dla męża

Mężczyźni bardzo często są miłośnikami sportów, motoryzacji i adrenaliny. Świetnym prezentem na rocznicę będzie z pewnością wspólne wyjście na mecz ulubionej drużyny czy wykupienie przejazdu wymarzonym samochodem. Dużą popularnością cieszą się skoki ze spadochronem, loty w tunelach aerodynamicznych czy wycieczki helikopterami nad miastem.

Fani gadżetów i elektroniki ucieszą się z vouchera do sklepu ze sprzętem komputerowym czy zegarkami. Jeśli mężczyzna ceni elegancki styl, warto pomyśleć np. o usłudze szycia koszuli lub garnituru na miarę. Chwilę relaksu zapewni mu także wizyta u barbera czy masaż.

Wspólny prezent

W dniu rocznicy ślubu warto pomyśleć o wspólnym prezencie, takim jak np. wycieczka na kilka dni do ciepłego kraju czy zakup czegoś do mieszkania. Może to być nowa pościel, zestaw pięknych talerzy czy kryształowe kieliszki do wina. Poza tym warto pamiętać, aby spędzić ten dzień razem i skupić się na wspólnym celebrowaniu wieloletniej miłości.