Bezpieczny parking obok lotniska w Krakowie

Podróżujących do i z tak turystycznych i atrakcyjnych miejsc jak Kraków nie brakuje. Szczególnie teraz, kiedy lotnisko Balice się rozrasta i zaczyna obsługiwać coraz więcej lotów. Nie każdy jednak nastawiony jest na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej. Właśnie dla takich osób parking przy samym lotnisku w Krakowie jest wybawieniem, szczególnie, gdy jest to tani parking. Pozostaje pytanie, czy ów parking blisko terminala lotniska jest bezpieczny i w miarę tani?

Zabezpieczenia na lotnisku parking Balice

Jeśli chodzi o bezpieczny parking obok lotniska Kraków, wykorzystano w jego przypadku najlepsze usługi elektryczne w Krakowie, wykorzystując je na montaż monitoringu wizyjnego CCTV w Krakowie. To głównie dzięki tej nowoczesnej możliwości i szybkim reakcjom na niepożądane działania osób trzecich można z powodzeniem mówić, że parking lotnisko Balice jest przyjazne kierowcom, a co ważniejsze, jest bezpieczne.

Parking lotnisko Balice - kto może zostawić tu samochód?

Parking Balice przeznaczony jest dla wszystkich osób korzystających z tego miejsca. Oznacza tom że każda osoba, która chce pozostawić swoje auto przy lotnisku Balice, będzie mogła to zrobić na preferencyjnych warunkach. Miejsca parkingowe są zadaszone, a więc podwójnie bezpieczne.

Ile kosztuje parking przy lotnisku Balice?

Parking Balice jest jednym z najtańszych i jednocześnie najnowocześniejszych, zlokalizowany przy samym lotnisku Kraków Balice - do terminala jest zaledwie 500 m. Całodobowy parking Balice Kraków jest jednym z najtańszych - wg reklamy cena za dobę wynieść może nawet tylko 5 zł. Ten tani parking Balice zwykle pobiera opłatę ok. 55 zł za 3 dni. Szczegółowy cennik za parking znajduje się na stronie www.

Na jakich zasadach lotnisko Kraków Balice oferuje parking?

Miejsce parkingowe ten najtańszy parking oferuje każdemu. Parking czynny jest całą dobę, dlatego nie ma znaczenia, jak długo potrzebujesz mieć auto blisko lotniska Balice. Co więcej, w cenie jest bezpłatny transfer na samo lotnisko.

Jak długo można przebywać na parkingu oferowanym przez lotnisko Kraków?

Pasażer może zostawić samochód na jak długo chce, w grę wchodzi też abonamentowy długoterminowy postój.

Czy są inne miejsca postojowe blisko lotniska Kraków Balice?

Nie brak innych, oddalonych sporo od terminala miejsc parkingowych, jednak tutaj podróżni dowożeni są z punktu A do punktu B i mogą liczyć na profesjonalną obsługę.

Parking Kraków Balice - opinie korzystających

Dla przyjeżdżających tu własnym samochodem ten prywatny parking z zadaszonymi miejscami jest prawdziwym wybawieniem. Trudno się wiec dziwić pozytywnym opiniom, jakie ma krakowskie lotnisko.

Czy parking Balice lotnisko można nazwać tanim w perspektywie innych miejsc do parkowania?

Zdecydowanie międzynarodowy port lotniczy oferuje naprawdę niskie ceny i jest w niewielkiej odległości od terminala.

Dlaczego warto wybrać parking przy lotnisku Kraków Balice?

Kraków Airport zapewnia monitorowany parking przy lotnisku Balice Kraków, bezpieczne miejsce postojowe w doskonałej lokalizacji i szybki transfer na teren lotniska, a do tego całodobową ochronę i atrakcyjne ceny. Jeśli wybierzesz opcję rezerwacji miejsca, i tak korzystne ceny są jeszcze lepsze, a profesjonalna obsługa ujmie cię całkowicie. Jest też przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Lotnisko Kraków Balice i jego potencjał

Każdy chce, aby jego własny samochód na parkingu przy krakowskim lotnisku był bezpieczny. Obecnie dla osób wybierających się zagranicę to doskonałe miejsce: idealna lokalizacja, niski koszt postoju czy możliwość zważenia bagażu na miejscu, bezpłatny transport bezpośrednio do terminala portu lotniczego Kraków Balice, a także spokojna głowa dzięki opcji rezerwuj online.