Elancyl My Coach – skuteczna walka z cellulitem

Walka z cellulitem nie jest rzeczą łatwą, o czym doskonale wiedzą kobiety na całym świecie. Przyczyn jego powstawania jest wiele i niekoniecznie musisz mieć nadwagę, aby martwić się o jego wystąpienie. Równie dobrze może dotknąć osoby szczupłe. Jednak przy pomocy innowacyjnych kosmetyków można osiągnąć spektakularne rezultaty. Co proponuje drogeriadrzdrowie.pl?

Kto jest narażony na cellulit i jak z nim walczyć?

Cellulit - czyli inaczej „skórka pomarańczowa” - to dość poważny defekt kosmetyczny, z którym boryka się wiele kobiet. Nie tylko nadwaga może powodować wystąpienie wyraźnego cellulitu. Również zła dieta może stać się jego przyczyną, dlatego jeśli już podejmujesz walkę z nim, wyeliminuj z diety nadmiar soli, cukru, fast foody, napoje gazowane i używki. Kolejną przyczyną wystąpienia cellulitu jest brak ruchu i siedzący tryb życia. Dlatego należy dbać również o aktywność fizyczną. Oprócz tego przyczyną powstawania cellulitu mogą być choroby krążenia, zaburzenia hormonalne, a nawet wady postawy. Skoro już cellulit stał się twoim problemem należy walczyć z nim wszelkimi dostępnymi metodami, a do takich należy także regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków. Co znajdziesz na drogeriadrzdrowie.pl?

Elancyl – innowacyjny sposób na cellulit

Elancyl My Coach to dermokosmetyk, w którym aż 89% składników ma pochodzenie naturalne. Już po siedmiu dniach zauważysz wyraźne wygładzenie nierówności, zaś po dwudziestu ośmiu sylwetka będzie wyszczuplona, a skóra gładka i jedwabista. Elancyl My Coach jest tak skuteczny dzięki aktywnym składnikom, które przyspieszają spalanie tłuszczu i odpływ limfy z tkanki tłuszczowe. Kosmetyk zawiera niezwykle skuteczny, innowacyjny składnik Mikroalga Tisochrysis Lutea, kofeinę i ekstrakt z bluszczu.

Ma konsystencję kremowo-żelową, która bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni skóry. Dodatkowo posiada przyjemny odświeżający zapach. Wystarczy jedna aplikacja dziennie, żeby szybko zauważyć efekty działania kosmetyku. Zaleca się jednominutowy masaż podczas aplikacji kosmetyku.

Elancyl My Coach Krem antycellulitowy – 200 ml to nowoczesny, skuteczny balsam, którego stosowanie przywróci gładkość twojej skóry już w 7 dni od rozpoczęcia aplikacji. Jeżeli interesują cię kosmetyki do zwalczania cellulitu, możesz sięgnąć również po dostępny na stronie drogeriadrzdrowie.pl

Zamów go już dzisiaj na stronie drogeriadrzdrowie.pl!