5 polecanych firm transportowych w Krakowie i okolicach

Przeprowadzka to duże wyzwanie. Czasem z przewiezieniem rzeczy radzimy sobie samodzielnie, często jednak musimy wynająć firmę transportową. Tego typu przedsiębiorstwa oferują także swoje usługi w transporcie chłodniczym, czy drogowym. Poniżej przedstawiamy firmy z Krakowa, z których oferty warto skorzystać.

Firma transportowa Fracht

Duże doświadczenie i indywidualne podejście do klienta to coś, co cechuje firmę wspomnianą w nagłówku. Na południu Polski możemy wybierać spośród licznych przedsiębiorstw świadczących usługi logistyczne, ale firma transportowa w Krakowie to również Fracht.pl. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, jednak ostatnio firma otworzyła swoje oddziały także w Krakowie i w Łodzi. Klienci mogą skorzystać z takich usług jak logistyka mebli, transport chłodniczy, drogowy, czy ponadgabarytowy. Pod flagą firmy, po polskich i międzynarodowych trasach jeżdżą najlepsze samochody i doświadczeni kierowcy.

JacekTrans.pl

Jacek Trans to firma świadcząca głównie usługi przewozowe, dostępna na terenie całego województwa małopolskiego i reszty Polski. Firma działa od 1991 roku i ma w swoim składzie samochody o różnych gabarytach, które mogą przewozić zarówno małe rzeczy, jak i nieco większe meble czy akcesoria. Przedsiębiorstwo oferuje również usługi w zakresie przewozu osób i towarów, a oferty są dobierane do klientów indywidualnie.

MTS. Firma transportowa

W Krakowie mieści się również firma transportowa MTS, która oferuje transport międzynarodowy i krajowy. Dodatkowo firma proponuje także rozładunek, załadunek czy magazynowanie, a także wszelkie działania związane z logistyką. Inną usługą, z której można skorzystać, jest wynajem ciągników terminalowych, które mogą być wypożyczane także z naczepami. Te oferowane są w klasie standard, mega i coilmulde. Przedsiębiorstwo dysponuje flotą samochodów ciężarowych i dostawczych różnej długości i ładowności, dzięki czemu oferta może być dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta.

MANIFOLD Business Cab & Transport

Manifold to firma, która zajmuje się głównie przewozem osób. W ofercie przedsiębiorstwo ma przewóz osób indywidualnych, biznesowych, czy grup wycieczkowych. Do każdej grupy docelowej możliwe jest dobranie odpowiedniego transportu, firma posiada flotę nowoczesnych i bezpiecznych samochodów, zarówno limuzyn, jak i samochodów osobowych, a także, oczywiście, autobusy. Pracują tutaj wyszkoleni kierowcy, biuro oferuje także wycieczki i liczne wyjazdy kilkudniowe.

TAB-TRANS

TAB-TRANS jest firmą transportową, która swoim klientom oferuje różne rodzaje przewozów, związanych z transportem rzeczy. W ofercie znajduje się transport krajowy mniejszymi ciężarówkami, transport ładunków typu HDS, transport do 22 ton oraz przewóz kontenerów. Każda z usług realizowana jest za pomocą innych samochodów, z różnymi typami naczep. Firma działa od 2006 roku, i jeśli chodzi o transport krajowy, realizuje ona swoje przejazdy na ternie całej Małopolski oraz niektórych rejonów ościennych. Warto skontaktować się z firmą i zapoznać z bogatą ofertą.