MUW Kraków: Poświęcenie i nadanie sztandaru OSP Podrzecze
W kościele parafialnym w Świniarsku poświęcono i nadano sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej Podrzecze. W uroczystościach w imieniu wojewody małopolskiego Łukasza Kmity wziął udział I wicewojewoda małopolski Józef Leśniak.
- Drodzy Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu! Od 1947 roku dajecie świadectwo prawdziwości strażackiej dewizy: Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”. Z dumą i wdzięcznością spoglądam na Wasze silne zaangażowanie i trud ofiarnej służby, nie tylko w kontekście ostatnich wydarzeń. Od tak wielu już lat jesteście chlubą ziemi sądeckiej. Uroczyście poświęcony i nadany sztandar staje się od dzisiaj wymownym symbolem Waszej jednostki. Niech ten szczególny znak umacnia poczucie przynależności, wspólnoty i jedności. Dziękuję za Waszą służbę i życzę Wam niestającej opieki świętego Floriana mówi wicewojewoda Józef Leśniak.
Autor: krystian
Przydatne dane teleadresowe
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Kraków-Łagiewniki w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Kraków-Nowa Huta w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Zarząd Zlewni w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, strukturę jednostki i sprawy online
- Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd, strukturę jednostki i sprawy online
- Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i sprawy online

