Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Jak zdobyć wymarzony tatuaż? Wystarczy mieć pomysł i odpowiedniego artystę tatuażu, który go wykona. Jak szukać, by się nie sparzyć, na co komu inspiracje, a także gdzie zrobić tatuaż w Krakowie – tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

Tatuaż tatuażowi nie równy

Każdy wzór jest inny, jak i pomysł, który dostarczasz artyście tatuażu. Dlaczego? Ponieważ każdy z artystów specjalizuje się w konkretnym stylu, ma swoje techniki, a także spojrzenie na dany wzór. Dlatego patrząc na jedną z bardziej popularnych fraz tatuaż kot na platformie do rezerwacji sesji tatuażu online INKsearch.co nie znajdziesz takiego samego zwierzaka.

Piszemy o tym, ponieważ chcemy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt: do pierwszego tatuażu trzeba się przygotować. Wybrać odpowiedniego artystę, sprawdzić wszystkie możliwości, zapoznać się ze słowniczkiem styli tatuaży oraz omówić z tatuatorem projekt. Brzmi pracochłonnie? Wcale tak nie jest!

Gdzie zrobić tatuaż w Krakowie

Lubimy proste rozwiązania, a takim jest INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online. To właśnie tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz: na profilach w social mediach dowiesz się, jak przygotować się do pierwszego tatuażu, a w wyszukiwarce znajdziesz interesujące Cię hasła.

INKSEARCH HP

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online

Jakie hasła? Zastanawiając się gdzie wykonać tatuaż w Warszawie, wystarczy że w polu Tatuaże & Artyści wybierzesz TATUAŻE lub ARTYŚCI lub STUDIA. Ponadto możesz sprawdzić popularne motywy oraz obecnie panujące trendy. To nie wszystko! Swoje poszukiwania możesz zawęzić do konkretnej lokalizacji, m.in. Krakowa. Tym samym otrzymasz wyniki wyszukiwania w postaci tatuaże Kraków, co bezpośrednio prowadzi do przejrzenia portfolia dostępnych artystów na stronie i zarezerwowania terminu.

Booking Concierge

A co jeśli wciąż nie wiesz u kogo zrobić swój pierwszy tatuaż? Spokojnie! Możesz skorzystać z DARMOWEJ opcji w postaci BOOKING CONCIERGE. To znaczy, że Ty przedstawiasz swój pomysł, budżet oraz preferowaną lokalizację, a specjaliści z INKsearch.co dobierają dla Ciebie artystów.

Zatem gdzie zrobić tatuaż w Krakowie? Sprawdź TOP 3 artystki z miasta lajkonika!

  1. Dzolinka Tattoo Kult Tattoo Kraków

Artystka z Krakowa uwielbia graficzne kompozycje, a w jej pracach dominuje dotwork w towarzystwie sketch lub malarskiej abstrakcji.

dzolinka  INKsearch.co

  1. Kaktus Ink Orakon Studio W19 Kraków

Kasia w zawodzie pracuje od 2018 roku, a w jej portfolio głównie dominuje dotwork oraz surrealizm z elementami graficznymi.

kaktus ink  INKsearch.co

  1. Patka w_roz_ink Nala Tattoo Studio Kraków

Patka to uosobienie kobiecości – delikatne, florystyczne wzory z domieszką fauny. Stawia na duże ale i też małe kompozycje oraz czasem kolor!

patka w roz ink  INKsearch.co

 

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online