Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Jeżeli szukamy ciekawych doznań zapachowych to z pewnością warto skupić się na markach wysokiej jakości. Taką marką jest np. Bottega Veneta, której zapachy dostępne są w drogerii indizio na https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458# . Firma ta powstała w latach 60 XX wieku we włoszech w miejscowości Vicenza. Jednak nie zawsze produkowała ekskluzywne zapachy dla kobiet i mężczyzn. W początkach swojej działalności Bottega Veneta zajmowała się wyrobem przeróżnych skórzanych produktów dla klientów o dużych wymaganiach. Już wtedy marka była uznana przez wielu, za precyzje, którą ukazuje w swoich produktach i wyczuwalny luksus. Włosi docenili ekskluzywność marki przez co ta stawała się coraz bardziej popularna. Firma działała i zyskiwała coraz to nowszych klientów. Znaczący dla Bottega Veneta przełom nastąpił w roku 2001. Firma ta została wciągnięta to Gucci Group. Zabieg ten okazał się bardzo dobrym posunięciem. Teraz Bottega Veneta pod kierownictwem doświadczonych osób, którzy pracowali z innymi znanymi luksusowymi markami, mogła zyskać jeszcze większą popularność. Firma wydała linie damskich i męskich zapachów, które wyróżniały się znakomitą jakością i wyczuwalnym luksusem. Perfumy Bottega Veneta są charakterystyczne dzięki wyczuwalnym skórzanym nutom co jest odniesieniem do początków działalności firmy.

Dlaczego warto używać perfum luksusowych?

Dobra i elegancka prezencja to nie tylko ubiór i nienagannie ułożone włosy. To również zapach, który używamy. Podczas uroczystości, bankietów, rozmów o pracę czy w przypadku wystąpień publicznych powinniśmy zadbać o całokształt naszego wizerunku. Zapach to coś przez co możemy bardzo wiele wyrazić o sobie. Warto więc zadbać by był on jak najlepszej jakości i uwydatniał nasze najlepsze cechy. Jakie więc zapachy Bottega Veneta warto poznać?

Bottega Veneta Eau de Velors

Bottega Veneta Eau de Velors jest zapachem damskim. Przeznaczony jest dla kobiet, które czują, że chcą w życiu luksusów i eksuzywności, ale również cenią sobie proste rozwiązania i skromność. Jest to zapach bardzo uniwersalny. Możemy wyczuć w nim nuty kwiatowo-szyprowe. Wyczuwalne skórzane nuty pięknie dopełniają kwiatową aurę. Jest to też stosunkowo nowy zapach, ale mimo to już zyskał bardzo dużą sławę wśród fanów włoskiej marki. 

Bottega Veneta Knot

Knot to perfumy nieco inne, lecz równie ciekawe i intrygujące. To kolejny zapach damski marki Bottega Veneta. Wyczuwalne nuty kwiatu pomarańczy, mandarynki, róży czy lawendy tworzą bardzo romantyczną i zmysłową aurę. Zapach ten z pewnością skradnie serca wielu mężczyzn. Wydany został w 2014 roku i do dziś jest bardzo popularny i ceniony przez wiele eleganckich i ambitnych kobiet. 

Bottega Veneta Pour Homme

Bottega Veneta ma również ciekawe zapachy dla mężczyzn. Pour Homme wyróżnia się niezwykłą elegancją. Zapach ten w doskonały sposób łączy w sobie nuty drzewne ze skórzanymi. Daje to niezwykle intrygujący, zmysłowy i elegancki męski zapach, który uwydatnia najlepsze cechy prawdziwego mężczyzny.

Firma z wysokiej jakości perfumami